آرماناوب
icon
icon
icon

طراحی سایت آموزشی اختصاصی تهران【تعرفه و قیمت】در 1403!

دسترسی سریع به مطالب طراحی سایت آموزش آنلاین

آموزش آنلاین یکی از حوزه های پرطرفدار و بکر در کشور ما است. بسیاری از افرادی که در شهر های کوچک و روستاها زندگی می کنند به دوره های حضوری دسترسی ندارد و بدنبال دوره های آنلاین هستند. داشتن وبسایت علاوه بر اینکه به شما کمک میکند دوره های آنلاین خودرا بفروشید، باعث بالا رفتن کلاس کاری شما شده و به برند سازی شخصی شما کمک می کندآ. !
 
امکانات پایه سایت آموزش آنلاین
 

امکانات پایه سایت آموزش آنلاین

 • پشتیبانی و نگهداری سایت رایگان
 • ساختار رسپانسیو تمام صفحات سایت
 • اسلایدر تصاویر در صفحه اصلی
 • ویرایشگر متنی قدرتمند در پنل مدیریت
 • امکان اضافه کردن بی نهایت خدمات در سایت
 • امکان دسته بندی مقالات و خدمات در سایت
 • امکان افزودن لینک شبکه های اجتماعی در سایت
 • امکان درج نقشه گوگل و مشخص نمودن نقطه مورد نظر شما
 • امکان قراردادن فرم تماس جهت ارتباط کاربران با مدیریت سایت
 • معرفی کامل خدمات

امکانات تخصصی طراحی سایت آموزش آنلاین

 • کدنویسی و اجرای طرح گرافیکی مشتری
 • طراحی اختصاصی صفحات با نظر مشتری
 • ارائه قیمت با توجه با امکانات سایت
 • امکان معرفی آموزشگاه و رزومه اساتید
 • معرفی و فروش دوره های ویدیویی آنلاین
 • ایجاد پنل کاربری برای دانشجویان
 • امکان انتشار مقالات آموزشی نامحدود
 • فروش کتاب ها یا جزوات الکترونیک
 • امکان برگزاری وبینار برای دانشجویان
 • صفحه معرفی مدرس ( اختصاصی )
 • ساخت فرم ثبت رزرو و درخواست
 • سئوالات متداول دانشجو از استاتید
 • دانلود کاتالوگ وPDF های مربوطه
 • تماس با آموزشگاه و تیم
 

امکانات تخصصی طراحی سایت آموزش آنلاین
 
 
قیمت طراحی سایت آموزش آنلاین
 

قیمت طراحی سایت آموزش آنلاین

قیمت طراحی آموزش آنلاین با توجه به نیاز مشتری و امکانات سایت متغیر می باشد.شروع قیمت طراحی سایت آرایشی از 15میلیون تومان می باشد. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت آموزش آنلاین که می‌خواهید برایتان طراحی شود از طریق چت واتس اپ یا تماس با کارشناسان شرکت طراحی سایت آرمانا وب مشاوره رایگان داشته باشید.

اگر می خواهید یک وب سایت آموزش آنلاین پیشرو در بازار بسازید. موارد زیادی وجود دارد، که باید آنها را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، ویژگی‌ های وب‌ سایت آموزش آنلاین، طراحی، کار و غیره تجربه یادگیری بصری برای دانش‌ آموزان در سراسر جهان عادی شده است.

به دلیل انعطاف پذیری بالا، هزینه کم خرید، ویژگی های کاربر پسند یادگیری آنلاین و تجربه یادگیری شگفت انگیز،طراحی سایت آموزشی به یک روند در بخش آموزش تبدیل شده اند. در تلاش خود برای توسعه یک پورتال یادگیری آنلاین، ممکن است بخواهید ویژگی های ضروری وب سایت های آموزش آنلاین را شناسایی کنید.

در این مقاله، تمام ویژگی های لازم برای وب سایت آموزش آنلاین را توضیح خواهم داد.

ویژگی های سایت آموزش آنلاین

بیایید به برخی از ضروری‌ ترین ویژگی‌ های طراحی سایت آموزش مجازی که باید شامل آن‌ ها باشد نگاهی بیندازیم.

1. ایجاد دوره در سایت آموزشی

برای معلمان، آموزش آنلاین همه چیز در مورد ساده کردن روند تدریس است. آنها ممکن است دوره های منحصر به فرد یا محتوای آموزشی داشته باشند که باید به پورتال یادگیری آنلاین شما وارد شوند. از این رو، قابلیت ایجاد دوره شما باید برای گنجاندن انواع مواد مطالعه، که ممکن است شامل گرافیک یا محتوای AR/VR باشد، آماده باشد. تبدیل آن به یکی از ویژگی های کلیدی طراحی سایت مجازی است.

2- رابط کاربر پسند در سایت آموزش آنلاین

همه چیز باید به آرامی و به گونه ای تنظیم شود که تجربه یادگیرنده را افزایش دهد. زبان آموزان می توانند با ورود یک مرحله ای به سرعت وارد سایت شوند، به راحتی در سایت پیمایش کنند، با چند کلیک به منابع آموزشی مرتبط دسترسی داشته باشند. و در طول فرآیند درگیر بمانند.

هنگامی که تصمیم می گیرید کدام پلتفرم یادگیری برای شما بهترین است، به عنوان یک کاربر کاملاً جدید درخواست آزمایشی کنید. و مشاهده کنید که با چه سرعتی می توانید آنچه را که نیاز دارید. شناسایی کرده و به دست آورید.بدون کمک تیم های فروش یا فنی آنها.

به یاد داشته باشید، اگر استفاده از سایت آموزشی ساده نباشد، کاربران از آن استفاده نخواهند کرد. هر چیزی که ارائه دهد، اگر زبان آموزان شما نتوانند به دوره ها و محتوای آنلاین مرتبط دسترسی پیدا کنند، وقت تلف کردن است. کل تجربه یادگیرنده باید روان، ساده و شخصی باشد.

3-درگاه پرداخت در سایت آموزشی

همه ما از محبوبیت پرداخت آنلاین آگاه هستیم . البته هیچ یک از کاربران سایت آموزش مجازی شما چکی برای پرداخت هزینه دوره برای شما ارسال نمی کنند، بلکه باید به صورت آنلاین باشد. با این حال، می‌توانید با ادغام درگاه‌ های پرداخت آن را راحت‌تر کنید.

برای پرداخت های داخلی، می توانید کیف پول های الکترونیکی محبوب و برنامه های پرداخت UPI را ادغام کنید. این مطمئناً فروش و حفظ مشتری شما را افزایش می دهد. همچنین، اجازه دادن به کاربران برای ذخیره اطلاعات روش پرداخت در برنامه، راه دیگری برای ارائه راحتی پرداخت است. از این رو، این یکی از ویژگی های کلیدی وب سایت های آموزشی آنلاین است.

4-ارتباطات در سایت آموزش مجازی

یادگیری نیاز به همکاری دارد و هیچ جایگزینی برای ارتباط موثر برای تحمیل همکاری وجود ندارد. ویژگی هایی مانند انجمن ها، پیام های فوری، و کنفرانس های صوتی/تصویری، نه تنها به زبان آموزان کمک می کند. تا مشکلات خود را حل کنند. بلکه مهارت های نرم آنها را نیز بهبود می بخشند که بسیار ضروری است. راه‌ هایی که می‌توانید ارتباط مؤثری را در وب‌ سایت آموزش آنلاین خود پیاده‌سازی کنید، به شرح زیر است:

پیام رسانی فوری

دانش‌آموزان در پورتال یادگیری آنلاین شما می‌توانند با تعامل با معلمان در زمان واقعی از پیام‌های فوری بهره ببرند. این باعث صرفه جویی در وقت آنها می شود و مربیان را در دسترس تر می کند. این دوباره یکی از ویژگی های مهم یادگیری آنلاین است.

انجمن ها

اینها به عنوان یک پلت فرم عمل می کنند، جایی که دانش آموزان می توانند با یکدیگر و معلمان ارتباط برقرار کنند. دانش‌آموزان و معلمان می‌توانند درباره موضوعات یا موضوعات مختلفی بحث کنند که برای همه افراد در گروه یا پورتال قابل مشاهده باشد. با این حال، من به شما توصیه می کنم که مدیران را فعال کنید تا لیست شرکت کنندگان را مدیریت کنند. همه وب سایت های آموزش آنلاین باید این ویژگی را داشته باشند.

کنفرانس صوتی و تصویری

این ویژگی در برنامه های موبایل آموزشی و پورتال های وب در سراسر جهان وجود دارد. با این حال، باید مطمئن شوید که طراحی سایت آموزشی شما دارای ویژگی‌ های فقط صوتی به همراه ویژگی‌ های کنفرانس ویدیویی وب‌ سایت آموزش مجازی باشد.

5- طراحی واکنش گرا سایت آموزش آنلاین

همه یادگیری ها در طول ساعات کاری و روی دسکتاپ انجام نمی شود، بنابراین یک طراحی واکنش گرا ضروری است تا یادگیرندگان بتوانند در هر زمان و از هر دستگاهی به سیستم وارد شوند.

این برای منابع یادگیری نیز صدق می کند. قبل از تصمیم گیری، اطمینان حاصل کنید که پاسخگویی راه حلی که انتخاب کرده اید و هر محتوای از پیش بارگذاری شده در آن را آزمایش کرده اید.

من سیستم‌های مدیریت یادگیری را دیده‌ام که فقط برای اینکه محتوایشان در صفحه جابجا شود، به درستی در تلفن همراه باز نمی‌شوند یا آنقدر کوچک هستند که ارزش تلاش برای کار کردن در جلسه را ندارد، یک تجربه یادگیری عالی ارائه می‌دهند.

6-عناصر تعاملی در سایت آموزش مجازی

طراحی سایت آموزش آنلاین باید به شما اجازه دهد که اجزای تعاملی را در خود بگنجانید. آزمون ها، فایل های صوتی، فیلم ها، شبیه سازی ها و گیمیفیکیشن نمونه هایی از تعامل آنلاین هستند. این به طور فعال فراگیران را درگیر می کند. و به آنها انگیزه بیشتری می دهد. دانش آموزان باید بتوانند یادداشت برداری کنند. و آنها را با همکلاسی ها یا معلمان خود به اشتراک بگذارند، صفحات را نشانه گذاری کنند، اطلاعات را جستجو کنند، متن را برجسته کنند و غیره. اگر ویژگی های تعاملی گنجانده شود، فراگیران بیشتر با این دوره آموزشی درگیر خواهند شد. در نتیجه، لازم است عناصر تعاملی را در بر گیرد.

7-امنیت محتوا در سایت آموزشی

کنترل کامل بر محتوای سایت آموزشی بسیار مهم است. ارز اصلی اینترنت اعتماد است. مرورگر باید هر موردی را که HTML وب سایت درخواست می کند، تا زمانی که شامل امنیت محتوا باشد، بررسی کند. مرورگر نباید تصویری را بارگیری کند اگر امنیت اجازه مبدا را نمی دهد. می توان مجموعه ای از قوانین را مشخص کرد و هر چیزی که با آن معیارها مطابقت ندارد قبل از رسیدن به رایانه کاربر فیلتر می شود.

این نوع امنیت یک بازدارنده موثر در برابر حملات آسیب‌ رسان به وب‌ سایت آموزشی است. مصرف‌کنندگان به‌ جای اینکه توسط پنجره‌ های بازشو اذیت شوند یا اعتبار خود را در معرض مهاجم قرار دهند، تجربه‌ای را که مد نظر شما بود، دریافت می‌کنند.

8-اعتبارسنجی در طراحی سایت آموزش آنلاین

اعتبار برای تأیید حرفه ای بودن و اعتبار واقعی دوره ها و معلمان در پلت فرم ضروری است. بسیاری از وب سایت ها آموزشی دارای فرآیند اعتبارسنجی خودکار هستند. در غیر این صورت، کارشناسان باید صلاحیت خود را مانند مدارک، گواهینامه ها و سایر مدارک به مدیریت پلت فرم نشان دهند. این مجموعه استانداردهایی است که به عنوان معیاری برای اطمینان از اینکه تنها محتوای با کیفیت بالا پس از بررسی زیاد برای دانش آموزان عرضه می شود، نهایی شده است. این محافظتی است که از منافع کودکان و والدین در برابر سازمان های متقلبانه ای محافظت می کند که بدون توجه به عواقب بلندمدت آن به دنبال پول نقد سریع به هزینه دانش آموزان هستند.

9-صفحه درباره ما سایت آموزش آنلاین

چه یک صفحه جداگانه باشد یا یک بخش در صفحه اصلی، باید مکانی باشد که بتوانید به بازدیدکنندگان وب سایت خود درباره موسسه آموزشی خود بگویید. توضیحات می تواند شامل یک تاریخچه کوچک در مورد مدرسه/دانشگاه شما، خلاصه امکانات، دستاوردها و غیره باشد. داشتن تصاویر واقعی در این بخش نیز کمک کننده خواهد بود.

10- وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید

شما این مقاله را از طریق گوگل پیدا کردید، درست است؟ آیا نمی خواهید دانشجویان یا مربیان احتمالی شما را به همان شیوه پیدا کنند؟ اگر بله، سئو سایت آموزش آنلاین(بهینه سازی موتور جستجو) کلید موفقیت بازاریابی شما است. تنها داشتن یک وب سایت آموزش مجازی نمی تواند مخاطبان زیادی برای شما ایجاد کند. برای دستیابی به دسترسی بیشتر باید وب سایت خود را سئو کنید. اولین قدم برای بهینه سازی سئو، بهینه سازی محتوای خود است.

مزیت‌ های طراحی سایت آموزشی

تنوع در متدهای آموزشی

تنوع بالای متدهای آموزشی و بهره بردن از رسانه‌ های مختلف نظیر عکس، فیلم و صوت در فرآیند آموزش می‌تواند بسیار اثربخش باشد. طراحی سایت آموزش مجازی، این قابلیت را برای شما فراهم می‌کند تا از انواع و اقسام روش‌ها جهت بهبود سطح کیفی آموزش استفاده کنید.

اطلاع رسانی سریع

به کمک طراحی سایت دانشگاهی و آموزشی، می‌توانید به سادگی رویدادهای پیش رو در دانشگاه نظیر اردوها، جلسات و برنامه‌های امتحانی را به اطلاع دانشجویان برسانید. معرفی جامع و کامل خود دانشگاه، امکانات خدماتی و رفاهی آن، از دیگر قابلیت‌هایی است که می‌توانید به لطف داشتن یک وب سایت دانشگاهی در اختیار داشته باشید.

کاهش هزینه های آموزش

یکی از مزایای بسیار ملموس داشتن وب سایت دانشگاهی و آموزشی، بهره اقتصادی و کاهش هزینه‌ ها است. تنها یک ساعت آموزش آنلاین، با چندین ساعت آموزش سنتی از نظر بازدهی برابری می‌کند. طبق مطالعات صورت گرفته در سال 2019 میلادی، هزینه آموزش در کشور مبلغی در حدود 83 میلیارد دلار برآورد شد که از این مبلغ، نزدیک به 30 میلیارد دلار صرف رفت و آمد، ساخت مراکز متنوع و تجهیزات شده است. وب سایت‌های آموزشی و دانشگاهی با قابلیت‌های بسیار زیاد خود، باعث کاهش چشمگیر این هزینه‌ها خواهند شد و از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه‌تر خواهند بود.

تدوین برنامه هفتگی

برنامه تحصیلی در دانشگاه‌ ها و مراکز آموزشی، همواره جزو دغدغه‌ های دانشجویان و افراد محصل بوده است. طراحی سایت مشاوره درسی و آموزشی این امکان را به دانشگاه‌ ها و افراد می‌دهد تا برنامه‌ ای مناسب را تدوین و پایه ریزی کنند. علاوه بر این، بهره بردن از فضای اینترنت، زمان کمتری را در مقایسه با یادگیری حضوری طلب می‌کند و آسایش و راحتی برای همه به ارمغان می‌آورد.

به روز رسانی سریع مطالب

در دنیای امروز، اطلاعات به سرعت هرچه تمام تغییر می‌کند. اطلاعات جدید در یک چشم به هم زدن جایگزین مطالب قدیمی و کهنه می‌شوند. به‌روز رسانی مطالب آموزشی در سایت آموزش آنلاین و دانشگاهی، بسیار ساده‌تر از آموزش سنتی انجام می‌شود و نیازی به تغییر کتاب‌ها و مقاله‌ها در تیراژ بالا نیست. همین ویژگی موجب شده تا تغییر اطلاعات، در سریع‌ترین زمان ممکن در دست دانشجویان و مخاطبین قرار بگیرد و آنها نیز بتوانند به سرعت، خود را به‌روز کنند.

مشاوره رایگان طراحی سایت آموزشی

شرکت آرماناوب، همراه شماست تا ایده و هدفتان را پیاده سازی کنید. قطعاً در طراحی سایت آموزشی، مشورت با کارشناس متخصص این حوزه، زاویه‌ های پنهان، مشکلات، مزایا و معایب آن را آشکار خواهد کرد. آرماناوب به صورت کاملا رایگان در مورد هدف و ایده‌ شما، نقشه راه جامع و کاملی را ارائه می‌کند. شما می‌توانید با تماس با کارشناسان آرماناوب طی جلسه حضوری یا غیرحضوری از این خدمت آرماناوب بهره‌مند شوید.

سفارش و مشاوره ۲۴ ساعته

همین حالا با مشاوران آرماناوب