آرماناوب
icon
icon
icon

خدمات سئو حرفه ای سایت تهران با نمونه کار قوی

سئو سایت چیست؟

کلمه ی SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است که می توان آن را به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ترجمه کرد. البته خود سئو هم در فارسی بسیار رایج شده و حتی گاهی ترکیب های اضافی و توصیفی و عبارات فعلی (مانند بهبود سئو، سئو کردن، سئو سازی) را نیز با آن می سازند و به کار می برند.

خدمات سئو سایت آرماناوب

مشاوره سئو و بهینه سازی
آنالیز رقبا و تعیین کلمه کلیدی
لینک سازی​ با کیفیت و مداوم
رساندن کلمات به صفحه اول گوگل
 
سئو فروشگاه اینترنتی
 

سئو فروشگاه اینترنتی

سئو مهمترین و به‌صرفه‌ترین مجرای بازاریابی برای یک فروشگاه اینترنتی است که علاوه بر افزایش بازدید به فروش نیز منتهی می‌شود. به طور متوسط 45 درصد از آمار بازدیدِ سایت‌های فروشگاهی در دنیا، از طریق جستجوی کاربران در گوگل محقق می‌شود و نزدیک به 40 درصد از فروش ماهانه از همین طریق انجام می‌گیرد.

اگر به دنبال معرفی بلندمدت یک برند، فروشگاه و حتی شرکتهای (خدماتی، اموزشی و...) برای جذب بالای مشتری و کسب درآمد بیشتر هستید. بهینه سازی موتورهای جستجو گوگل بسیار مهم است. معرفی برند صنف کاری در ابتدا به خدمات سئو نیاز دارند. زیرا این روش ماندگار ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای اطلاع رسانی و جذب مشتریان در لحظات مهم است.

از سال 2020 تا همین سال 2023 احتیاج به بهره گیری از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت به بالاترین حد خود رسیده است. از آنجاییکه که مصرف کنندگان بسیاری به سمت آنلاین گرایش پیدا کرده اند، حتی سنتی ترین مشاغل نیز متوجه شدند که بایستی تغییر به سمت دیجیتال را تسریع ببخشند.

بدون شک، سئو سایت قابلیت های جستجو و بازدید را برای وب سایت ها را فراهم می کند، اما چه ارزش واقعی دیگری ارائه می دهد؟ اما مزیت های دیگر سئو چیست؟

اهمیت سئو چرا رو به افزایش است؟
بیایید به 15 دلیل مهم سئو و بهینه سازی سایت برای کسب و کار و صنف و اینکه چگونه می توانید ارتقای برند خود را بهتر درک کنید، نگاهی بیاندازیم.

1. سئو اغلب منبع اصلی ترافیک وب سایت است

خدمات سئو سایت بخش عظیمی از عملکرد وب‌ سایت در زمینه کسب و کارها را بر عهده دارد.  همچین نقش مهمی در هدایت خریدار دارد و در نهایت کاربران را وادار به خرید می کند. همانطور که بازاریابان می‌دانند، گوگل نسبت به رقبایی مانند Yahoo، Bing، Baidu، Yandex، DuckDuckGo و بسیاری دیگر، سهم قابل توجهی از بازار جستجو را در اختیار دارد.

البته، این بدان معنا نیست که همه موتورهای جستجو به دیده شدن یک برند کمک نکنند. بلکه آنها این کار را انجام می دهند ولی فقط گوگل بخش قابل توجهی از کل بازار جستجو را در اختیار دارد. با این وجود، این یک پیشگام مشخص است که پیروی از دستورالعمل های آن مهم است.

اما بقیه بخش ها از بازار که متعلق به موتورهای دیگر است برای برندها نیز ارزشمند است به ویژه در مورد برندهایی که موتورهای جستجوی صوتی، بصری و عمودی نقش اساسی دارند، همین امر پابرجاست.

گوگل، به عنوان پربازدیدترین وب سایت در جهان (و به طور خاص در ایالات متحده) با بیش از 1 میلیارد کاربر، همچنان محبوب ترین ارائه دهنده ایمیل در سراسر جهان است.

یوتیوب دومین موتور جستجوی بزرگ است که حداقل یک بار در ماه بیش از 2 میلیارد نفر به آن دسترسی دارند.
همینطور می دانیم که اکثریت مردم دنیا با دسترسی به اینترنت حداقل یک بار در روز برای دریافت اطلاعات به گوگل مراجعه می کنند.
مشاهده پذیری یک منبع قابل اعتماد توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو همیشه به نفع یک برند است. یک سئوی سایت با کیفیت و حتی یک وب سایت با کیفیت بالا، توانایی ارتقا برندها را در اوج خود دارد.

2. SEO باعث ایجاد اعتماد و اعتبار می شود

هدف هر سئوکار حرفه ای، ایجاد یک پایه قدرتمند برای یک وب سایت زیبا، با تجربه کاربری شفاف و موثر است. که به لطف اعتماد و اعتبار برند و ویژگی های دیجیتال آن، به راحتی در جستجو قابل مشاهده باشد. عناصر بسیاری در قدرتمند سازی موتورهای جستجو مانند گوگل نقش دارند.

مشکل این است که ایجاد اعتماد و اعتبار درست مانند زندگی واقعی یک شبه رخ نمی دهد. بلکه اقتدار در طول زمان ساخته می شود. پیروی از دستورالعمل های E-A-T Google برای اطمینان از نتایج موفقیت آمیز بسیار مهم است. تثبیت نام تجاری به عنوان یک قدرت نیازمند صبر، تلاش و تعهد است. و متکی بر ارائه یک محصول یا خدمات ارزشمند و با کیفیت است که به مشتریان اجازه می دهد به یک برند اعتماد کنند.

3. سئوی سایت بهترین راه برای درک صدای مصرف کننده است

از درک تغییرات کلان بازار تا درک هدف مصرف کننده در جزئیات، سئو به ما می گوید که مشتریان چه می خواهند و چه نیاز دارند. داده‌ها و قالب‌ های سئو چه گفتاری یا کلامی، سیگنال‌ های واضحی از قصد و رفتار کاربر به ما می‌دهد. این کار را به طرق مختلفی انجام می دهد:

-داده های پرس و جو را جستجو کنید.
-تجزیه و تحلیل SERP (صفحه نتایج موتور جستجو)
-داده های تجزیه و تحلیل و بینش هوش مصنوعی

4. سئو ارکانیک همچنین به معنای تجربه کاربری بهتر است

تجربه کاربری به اولویت اول هر بازاریاب تبدیل شده است. که همه خواهان رتبه بندی سئوی بهتر و حداکثر بازدید هستند. با این حال، تعداد کمی از افراد متوجه می شوند. که تجربه کاربری بهینه بخش بزرگی از رسیدن به آنجا است.

گوگل یاد گرفته است، که چگونه یک تجربه کاربری خوب یا نامطلوب را تفسیر کند. و چگونه یک تجربه کاربری مثبت را به عنصری اساسی برای موفقیت یک وب سایت تبدیل کند. مشتریان می دانند که چه می خواهند. اگر نتواند آن محصول را پیدا کنند، عملکرد آن برند آسیب خواهد دید.

هدف سئو این است که به کاربران اطلاعاتی را که به دنبال آن هستند. با کلیک کمتر، سریع و آسان ارائه دهیم. سئوی سایت با کیفیت تجربه کاربری مثبت را در بر می گیرد و از آن به نفع یک برند استفاده می کند.

5. سئوی محلی به معنای افزایش تعامل، ترافیک و تبدیل است

با افزایش و تسلط رو به رشد ترافیک تلفن همراه، جستجوی محلی به بخش اساسی موفقیت کسب و کارهای کوچک و متوسط تبدیل شده است. هدف سئوی محلی بهینه‌ سازی ویژگی‌ های دیجیتال شما برای یک محدوده خاص است، بنابراین افراد می‌توانند به سرعت و به راحتی شما را پیدا کنند و آنها را یک قدم به تراکنش نزدیک‌تر کنند. بهینه‌سازی‌ های محلی بر محله‌ ها، شهرک‌ ها، شهر ها، مناطق و حتی ایالت‌ های خاص تمرکز می‌کنند تا یک رسانه مناسب برای پیام‌ رسانی یک برند در سطح محلی ایجاد کنند.

سئوکار حرفه ای این کار را با بهینه‌سازی وب‌ سایت برند و محتوای آن انجام می‌دهند. که این امر شامل نقل‌ قول‌های محلی ، بک لینک‌ ها، فهرست‌ های منطقه‌ای مرتبط با مکان و بخش تجاری یک برند می شود. برای ارتقای تعامل محلی، سئوکاران بایستی پانل نمودار دانش یک برند، فهرست کسب و کار من در Google و نمایه های رسانه های اجتماعی آن را به عنوان شروع بهینه کنند.

قیمت سئو تضمینی سایت

سئوی تضمینی، تنها یک پذیرش ریسک از طرف متخصص سئو است چون رفتار الگوریتمهای گوگل و برنامه‌ریزی و فعالیت سئویی رقبا قابل پیش‌بینی نیست. حتی در مواقعی زمانی که ما میخواهیم سئو را شروع کنیم همزمان با ما تیمهای دیگری نیز در این موضوع ممکن است در حال برنامه‌ریزی و شروع فعالیت سئو باشند. از طرفی قرارداد سئو برای رتبه یک گوگل، طبق قانون، فروش مال غیر محسوب میشود. زیرا این رتبه‌ها در اختیار گوگل هست که تصمیم میگیرد چه سایتی را در رتبه 1 نشان دهد.

6. سئو و بهینه سازی سایت بر چرخه خرید تأثیر می گذارد

تحقیق در حال تبدیل شدن به یک عنصر حیاتی سئوی سایت است. و اهمیت تحقیق در زمان واقعی در حال افزایش است.  استفاده از تاکتیک‌های سئو برای انتقال پیام‌ های خود برای معاملات خوب، محصولات و خدمات نوآورانه و قابل اعتماد بودن آنچه به مشتریان ارائه می‌دهید. یک تغییر بازی خواهد بود. همچنین بدون شک در صورت انجام صحیح، بر چرخه خرید تأثیر مثبت خواهد گذاشت.

برندها باید در مکانهایی دیده شوند . که مردم به آنها نیاز دارند تا ارتباطی شایسته فراهم شود. سئوی محلی امکان این دید و بازدید را افزایش داده و به مشتریان احتمالی اجازه می‌دهد. تا کسب‌ و کارها و اصنافی که این پاسخ‌ها را جوابگو هستند را پیدا کنند.

7. سئوی سایت به طور مداوم در حال بهبود است و بهترین روش ها همیشه به روز می شوند

اجرای تاکتیک های سئو وب سایت یک برند و ویژگی های دیجیتال آن بسیار عالی است. با این حال، اگر این یک تعامل کوتاه‌مدت باشد (محدودیت‌های بودجه و غیره) و سایت به‌طور مداوم در طول زمان دوباره ارزیابی نشود، به آستانه‌ای می‌رسد که به دلیل سایر موانع دیگر نمی‌تواند بهبود یابد. دنیای جستجو اساسا برای رشد و تکامل نیاز به صلاحدید گوگل دارد تا برای نظارت در تغییرات و در رقابت با رقبا همچمان در صفحه نخست باقی بماند.

فعالیت و نظارت بر تغییرات قابل توجه الگوریتم همیشه به نفع برندهایی است که این کار را دائما انجام می دهند. ما می دانیم که گوگل هزاران تغییر الگوریتم را در سال انجام می دهد که اگر در فعالیت خیلی عقب بمانید بازگشت به صفحه نخست برای شما سخت خواهد شد. سئوکار حرفه ای در تلاشند که به شما اطمینان دهند که از این کار اجتناب خواهد شد.

8. درک SEO به شما کمک می کند تا محیط وب را درک کنید

شبکه جهانی وب یک محیط همیشه در حال تغییر است. که ماندن در بالای تغییرات در حال وقوع می تواند چالش برانگیز باشد. اما شرط لازم برای صدرنشینی سئو قرار گرفتن در حلقه تغییرات عمده در جستجو است. دانستن محیط وب، از جمله تاکتیک‌هایی هست که توسط سایر کسب‌ و کارها و رقبای محلی مشابه استفاده می‌شود تا همیشه برای برندهایشان موثر و مفید باشد.

9.خدمات سئو نسبتا ارزان و بسیار مقرون به صرفه است

وقتی سئو بهترین کارها انجام می دهد مطمئناً هزینه دارد، درست است؟
هزینه سئو سایت  کلان نسبتاً ارزان است و بازده آن از نظر سود یک برند تجاری قابل توجه خواهد بود. این هزینه بازاریابی نیست؛ این یک سرمایه گذاری تجاری واقعی است که پیاده سازی سئو و بهینه سازی سایت برای برندسازی در سال های آتی موثر خواهد بود و مانند خیلی از چیزها تنها با سرمایه گذاری بیشتر، بهتر خواهد بود.

10. سئو روابط عمومی است

بطور ویژه، سئو در بلندمدت به اعتبار یک برند، رتبه خوب و موقعیت مطلوب به ارتقای نمایه برند شما کمک خواهد کرد. وقتی مردم اخبار و جزئیات مرتبط با برند شما را جستجو می کنند. لازمه آن داشتن استراتژی سئو و روابط عمومی عالی بوده که برند شما دیده شده است. داشتن یک تجربه کاربری خوب در وب سایت به این معنی است که پیام های شما شنیده می شود و محصولات یا خدمات شما به فروش می رسند.

11. سئو سایت یک استراتژی بلند مدت است

همانطور که بازار در حال تکامل است بهتر است روندها و تغییرات سئو را از نزدیک دنبال کنید. سئو در سال اول با انجام اقداماتش می تواند تأثیر قابل توجهی در ارتقا یک برند داشته باشد. و بسیاری از این اقدامات تأثیری بیش از چندین سال خواهند داشت. البته در نظر داشته باشید هر چه زمان، تلاش و بودجه بیشتر به سئو سایت اختصاص داده شود، یک وب سایت بهتر و طولانی تر می تواند یک رقیب شایسته در بازار خود باشد.

12. سئو فرصت های جدیدی را آشکار می کند

سئو و بهینه سازی سایت در کیفیت بالا همیشه ابزاری برای کشف و استفاده از فرصت های جدید برای درخشش برندها پیدا می کند. بطور جانبدارانه سئو تنها راه بازاریابی واقعی برای یک برند است که سهامداران آن معمولا چنین دیدگاهی نسبت به آن دارند: یعنی تبدیل شدن به یک سهامدار. هرچه یک برند بهتر شناخته شود. فرصت های بیشتری برای کمک به شکوفایی آن ایجاد می شود. همین امر را می توان در مورد سئو نیز بیان کرد.امروزه فرصت‌های جدید با سئو می‌تواند به طرق مختلفی به دست آورده شود که شامل ارائه محتوا، فرصت‌های دیجیتال و اجتماعی در جهت کمک  به فروش محصول و استراتژی‌های خدمات مشتری می باشند.

 قیمت سئو سایت

اصولاً کار SEO مانند برخی مشاغل نیست که دارای اتحادیه و انجمن یا نرخ مصوب مشخصی باشد. معمولاً شرکت ها با توجه به کارنامه و تخصص خود در زمین بهینه سازی سایت، نرخی را در قالب بسته های پیشنهادی ارائه می دهند. از جمله عواملی که در تعیین تعرفه سئوی سایت موثر است می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

1- میزان رقابت در کلمه یا کلمه های کلیدی مد نظر برای سئو

اولین مورد در تعیین هزینه خدمات سئو، تخمین میزان سختی کلمه کلیدی است. برای این منظور، کافی است کلمه کلیدی درخواستی مشتری را در گوگل سرچ کنید و ببینید که گوگل چه تعداد سایت را با آن کلمه به شما پیشنهاد می دهد.

2- تحلیل سئو سایت رقیب از نظر کلمه کلیدی

حالا از میان سایت های پیشنهادی گوگل، چند سایت که در صفحه اول هستند را آنالیز کنید. از نظر ظاهر سایت، قدمت دامنه، تعداد کاربران، رتبه الکسای سایت، تعداد بک لینک ها و تعداد سایت ها و دامنه هایی که به سایت رقیب، بک لینک داده اند، سرعت سایت رقیب و در نهایت اینکه آیا بر روی سایت رقیب، سئو انجام شده است یا خیر.

3- بررسی وضعیت سئو داخلی سایت رقبا

بررسی کنید، که در سایت رقبا تمامی اصول سئو داخلی رعایت شده باشد. موارد زیر را بررسی کنید. لینک های داخلی به درستی و بهینه استفاده شده اند. وضعیت انکرتکست ها چگونه است. منو و دسته بندی های سایت رقبا را بررسی کنید.

4-بررسی وضعیت سایت مشتری برای عقد قرارداد سئو و بهینه سازی سایت

بعد از اینکه رقبا را مود آنالیز قرار دادید. براساس کیفیت سایت رقبا، سایت مشتری را بررسی کنید.این قسمت مهمترین بخش تعیین تعرفه سئوی سایت می باشد.

سفارش و مشاوره ۲۴ ساعته

همین حالا با مشاوران آرماناوب