آرماناوب
icon
icon
icon

خدمات سئو سایت تهران با نمونه کار قوی【تعرفه و قیمت】در 1403!

سئو سایت چیست؟

کلمه ی SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است که می توان آن را به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو ترجمه کرد. البته خود سئو هم در فارسی بسیار رایج شده و حتی گاهی ترکیب های اضافی و توصیفی و عبارات فعلی (مانند بهبود سئو، سئو کردن، سئو سازی) را نیز با آن می سازند و به کار می برند.

خدمات سئو سایت آرماناوب

مشاوره سئو و بهینه سازی
آنالیز رقبا و تعیین کلمه کلیدی
لینک سازی​ با کیفیت و مداوم
رساندن کلمات به صفحه اول گوگل
 
سئو فروشگاه اینترنتی
 

سئو فروشگاه اینترنتی

سئو مهمترین و به‌صرفه‌ترین مجرای بازاریابی برای یک فروشگاه اینترنتی است که علاوه بر افزایش بازدید به فروش نیز منتهی می‌شود. به طور متوسط 45 درصد از آمار بازدیدِ سایت‌های فروشگاهی در دنیا، از طریق جستجوی کاربران در گوگل محقق می‌شود و نزدیک به 40 درصد از فروش ماهانه از همین طریق انجام می‌گیرد.

اگر به دنبال معرفی بلندمدت یک برند، فروشگاه و حتی شرکتهای (خدماتی، اموزشی و...) برای جذب بالای مشتری و کسب درآمد بیشتر هستید. بهینه سازی موتورهای جستجو گوگل بسیار مهم است. معرفی برند صنف کاری در ابتدا به خدمات سئو نیاز دارند. زیرا این روش ماندگار ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای اطلاع رسانی و جذب مشتریان در لحظات مهم است.

از سال 2020 تا همین سال 2023 احتیاج به بهره گیری از خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت به بالاترین حد خود رسیده است. از آنجاییکه که مصرف کنندگان بسیاری به سمت آنلاین گرایش پیدا کرده اند، حتی سنتی ترین مشاغل نیز متوجه شدند که بایستی تغییر به سمت دیجیتال را تسریع ببخشند.

بدون شک، سئو سایت قابلیت های جستجو و بازدید را برای وب سایت ها را فراهم می کند، اما چه ارزش واقعی دیگری ارائه می دهد؟ اما مزیت های دیگر سئو چیست؟

اهمیت سئو چرا رو به افزایش است؟
بیایید به 15 دلیل مهم سئو و بهینه سازی سایت برای کسب و کار و صنف و اینکه چگونه می توانید ارتقای برند خود را بهتر درک کنید، نگاهی بیاندازیم.

1. سئو اغلب منبع اصلی ترافیک وب سایت است

خدمات سئو سایت بخش عظیمی از عملکرد وب سایت در زمینه کسب و کارها را بر عهده دارد. همچین نقش مهمی در هدایت خریدار دارد و در نهایت کاربران را وادار به خرید می کند. همانطور که بازاریابان می دانند، گوگل نسبت به رقبایی مانند Yahoo، Bing، Baidu، Yandex، DuckDuckGo و بسیاری دیگر، سهم قابل توجهی از بازار جستجو را در اختیار دارد.

البته، این بدان معنا نیست که همه موتورهای جستجو به دیده شدن یک برند کمک نکنند. بلکه آنها این کار را انجام می دهند ولی فقط گوگل بخش قابل توجهی از کل بازار جستجو را در اختیار دارد. با این وجود، این یک پیشگام مشخص است که پیروی از دستورالعمل های آن مهم است.

اما بقیه بخش ها از بازار که متعلق به موتورهای دیگر است برای برندها نیز ارزشمند است به ویژه در مورد برندهایی که موتورهای جستجوی صوتی، بصری و عمودی نقش اساسی دارند، همین امر پابرجاست.

گوگل، به عنوان پربازدیدترین وب سایت در جهان (و به طور خاص در ایالات متحده) با بیش از 1 میلیارد کاربر، همچنان محبوب ترین ارائه دهنده ایمیل در سراسر جهان است.

یوتیوب دومین موتور جستجوی بزرگ است که حداقل یک بار در ماه بیش از 2 میلیارد نفر به آن دسترسی دارند.
همینطور می دانیم که اکثریت مردم دنیا با دسترسی به اینترنت حداقل یک بار در روز برای دریافت اطلاعات به گوگل مراجعه می کنند.
مشاهده پذیری یک منبع قابل اعتماد توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو همیشه به نفع یک برند است. یک سئوی سایت با کیفیت و حتی یک وب سایت با کیفیت بالا، توانایی ارتقا برندها را در اوج خود دارد.

2. SEO باعث ایجاد اعتماد و اعتبار می شود

هدف هر سئوکار حرفه ای، ایجاد یک پایه قدرتمند برای یک وب سایت زیبا، با تجربه کاربری شفاف و موثر است. که به لطف اعتماد و اعتبار برند و ویژگی های دیجیتال آن، به راحتی در جستجو قابل مشاهده باشد. عناصر بسیاری در قدرتمند سازی موتورهای جستجو مانند گوگل نقش دارند.

مشکل این است که ایجاد اعتماد و اعتبار درست مانند زندگی واقعی یک شبه رخ نمی دهد. بلکه اقتدار در طول زمان ساخته می شود. پیروی از دستورالعمل های E-A-T Google برای اطمینان از نتایج موفقیت آمیز بسیار مهم است. تثبیت نام تجاری به عنوان یک قدرت نیازمند صبر، تلاش و تعهد است. و متکی بر ارائه یک محصول یا خدمات ارزشمند و با کیفیت است که به مشتریان اجازه می دهد به یک برند اعتماد کنند.

3. سئوی سایت بهترین راه برای درک صدای مصرف کننده است

از درک تغییرات کلان بازار تا درک هدف مصرف کننده در جزئیات، سئو به ما می گوید که مشتریان چه می خواهند و چه نیاز دارند. داده ها و قالب های سئو چه گفتاری یا کلامی، سیگنال های واضحی از قصد و رفتار کاربر به ما می دهد. این کار را به طرق مختلفی انجام می دهد:

-داده های پرس و جو را جستجو کنید.
-تجزیه و تحلیل SERP (صفحه نتایج موتور جستجو)
-داده های تجزیه و تحلیل و بینش هوش مصنوعی

4. سئو ارکانیک همچنین به معنای تجربه کاربری بهتر است

تجربه کاربری به اولویت اول هر بازاریاب تبدیل شده است. که همه خواهان رتبه بندی سئوی بهتر و حداکثر بازدید هستند. با این حال، تعداد کمی از افراد متوجه می شوند. که تجربه کاربری بهینه بخش بزرگی از رسیدن به آنجا است.

گوگل یاد گرفته است، که چگونه یک تجربه کاربری خوب یا نامطلوب را تفسیر کند. و چگونه یک تجربه کاربری مثبت را به عنصری اساسی برای موفقیت یک وب سایت تبدیل کند. مشتریان می دانند که چه می خواهند. اگر نتواند آن محصول را پیدا کنند، عملکرد آن برند آسیب خواهد دید.

هدف سئو این است که به کاربران اطلاعاتی را که به دنبال آن هستند. با کلیک کمتر، سریع و آسان ارائه دهیم. سئوی سایت با کیفیت تجربه کاربری مثبت را در بر می گیرد و از آن به نفع یک برند استفاده می کند.

5. سئوی محلی به معنای افزایش تعامل، ترافیک و تبدیل است

با افزایش و تسلط رو به رشد ترافیک تلفن همراه، جستجوی محلی به بخش اساسی موفقیت کسب و کارهای کوچک و متوسط تبدیل شده است. هدف سئوی محلی بهینه سازی ویژگی های دیجیتال شما برای یک محدوده خاص است، بنابراین افراد می توانند به سرعت و به راحتی شما را پیدا کنند و آنها را یک قدم به تراکنش نزدیک تر کنند. بهینه سازی های محلی بر محله ها، شهرک ها، شهر ها، مناطق و حتی ایالت های خاص تمرکز می کنند تا یک رسانه مناسب برای پیام رسانی یک برند در سطح محلی ایجاد کنند.

سئوکار حرفه ای این کار را با بهینه سازی وب سایت برند و محتوای آن انجام می دهند. که این امر شامل نقل قول های محلی ، بک لینک ها، فهرست های منطقه ای مرتبط با مکان و بخش تجاری یک برند می شود. برای ارتقای تعامل محلی، سئوکاران بایستی پانل نمودار دانش یک برند، فهرست کسب و کار من در Google و نمایه های رسانه های اجتماعی آن را به عنوان شروع بهینه کنند.

قیمت سئو تضمینی سایت

سئوی تضمینی، تنها یک پذیرش ریسک از طرف متخصص سئو است چون رفتار الگوریتمهای گوگل و برنامه ریزی و فعالیت سئویی رقبا قابل پیش بینی نیست. حتی در مواقعی زمانی که ما میخواهیم سئو را شروع کنیم همزمان با ما تیمهای دیگری نیز در این موضوع ممکن است در حال برنامه ریزی و شروع فعالیت سئو باشند. از طرفی قرارداد سئو برای رتبه یک گوگل، طبق قانون، فروش مال غیر محسوب میشود. زیرا این رتبه ها در اختیار گوگل هست که تصمیم میگیرد چه سایتی را در رتبه 1 نشان دهد.

6. سئو و بهینه سازی سایت بر چرخه خرید تأثیر می گذارد

تحقیق در حال تبدیل شدن به یک عنصر حیاتی سئوی سایت است. و اهمیت تحقیق در زمان واقعی در حال افزایش است.  استفاده از تاکتیک های سئو برای انتقال پیام های خود برای معاملات خوب، محصولات و خدمات نوآورانه و قابل اعتماد بودن آنچه به مشتریان ارائه می دهید. یک تغییر بازی خواهد بود. همچنین بدون شک در صورت انجام صحیح، بر چرخه خرید تأثیر مثبت خواهد گذاشت.

برندها باید در مکانهایی دیده شوند . که مردم به آنها نیاز دارند تا ارتباطی شایسته فراهم شود. سئوی محلی امکان این دید و بازدید را افزایش داده و به مشتریان احتمالی اجازه می دهد. تا کسب و کارها و اصنافی که این پاسخ ها را جوابگو هستند را پیدا کنند.

7. سئوی سایت به طور مداوم در حال بهبود است و بهترین روش ها همیشه به روز می شوند

اجرای تاکتیک های سئو وب سایت یک برند و ویژگی های دیجیتال آن بسیار عالی است. با این حال، اگر این یک تعامل کوتاه مدت باشد (محدودیت های بودجه و غیره) و سایت به طور مداوم در طول زمان دوباره ارزیابی نشود، به آستانه ای می رسد که به دلیل سایر موانع دیگر نمی تواند بهبود یابد. دنیای جستجو اساسا برای رشد و تکامل نیاز به صلاحدید گوگل دارد تا برای نظارت در تغییرات و در رقابت با رقبا همچمان در صفحه نخست باقی بماند.

فعالیت و نظارت بر تغییرات قابل توجه الگوریتم همیشه به نفع برندهایی است که این کار را دائما انجام می دهند. ما می دانیم که گوگل هزاران تغییر الگوریتم را در سال انجام می دهد که اگر در فعالیت خیلی عقب بمانید بازگشت به صفحه نخست برای شما سخت خواهد شد. سئوکار حرفه ای در تلاشند که به شما اطمینان دهند که از این کار اجتناب خواهد شد.

8. درک SEO به شما کمک می کند تا محیط وب را درک کنید

شبکه جهانی وب یک محیط همیشه در حال تغییر است. که ماندن در بالای تغییرات در حال وقوع می تواند چالش برانگیز باشد. اما شرط لازم برای صدرنشینی سئو قرار گرفتن در حلقه تغییرات عمده در جستجو است. دانستن محیط وب، از جمله تاکتیک هایی هست که توسط سایر کسب و کارها و رقبای محلی مشابه استفاده می شود تا همیشه برای برندهایشان موثر و مفید باشد.

9.خدمات سئو نسبتا ارزان و بسیار مقرون به صرفه است

وقتی سئو بهترین کارها انجام می دهد مطمئناً هزینه دارد، درست است؟
هزینه سئو سایت  کلان نسبتاً ارزان است و بازده آن از نظر سود یک برند تجاری قابل توجه خواهد بود. این هزینه بازاریابی نیست؛ این یک سرمایه گذاری تجاری واقعی است که پیاده سازی سئو و بهینه سازی سایت برای برندسازی در سال های آتی موثر خواهد بود و مانند خیلی از چیزها تنها با سرمایه گذاری بیشتر، بهتر خواهد بود.

10. سئو روابط عمومی است

بطور ویژه، سئو در بلندمدت به اعتبار یک برند، رتبه خوب و موقعیت مطلوب به ارتقای نمایه برند شما کمک خواهد کرد. وقتی مردم اخبار و جزئیات مرتبط با برند شما را جستجو می کنند. لازمه آن داشتن استراتژی سئو و روابط عمومی عالی بوده که برند شما دیده شده است. داشتن یک تجربه کاربری خوب در وب سایت به این معنی است که پیام های شما شنیده می شود و محصولات یا خدمات شما به فروش می رسند.

11. سئو سایت یک استراتژی بلند مدت است

همانطور که بازار در حال تکامل است بهتر است روندها و تغییرات سئو را از نزدیک دنبال کنید. سئو در سال اول با انجام اقداماتش می تواند تأثیر قابل توجهی در ارتقا یک برند داشته باشد. و بسیاری از این اقدامات تأثیری بیش از چندین سال خواهند داشت. البته در نظر داشته باشید هر چه زمان، تلاش و بودجه بیشتر به سئو سایت اختصاص داده شود، یک وب سایت بهتر و طولانی تر می تواند یک رقیب شایسته در بازار خود باشد.

12. سئو فرصت های جدیدی را آشکار می کند

سئو و بهینه سازی سایت در کیفیت بالا همیشه ابزاری برای کشف و استفاده از فرصت های جدید برای درخشش برندها پیدا می کند. بطور جانبدارانه سئو تنها راه بازاریابی واقعی برای یک برند است که سهامداران آن معمولا چنین دیدگاهی نسبت به آن دارند: یعنی تبدیل شدن به یک سهامدار. هرچه یک برند بهتر شناخته شود. فرصت های بیشتری برای کمک به شکوفایی آن ایجاد می شود. همین امر را می توان در مورد سئو نیز بیان کرد.امروزه فرصت های جدید با سئو می تواند به طرق مختلفی به دست آورده شود که شامل ارائه محتوا، فرصت های دیجیتال و اجتماعی در جهت کمک  به فروش محصول و استراتژی های خدمات مشتری می باشند.

 قیمت سئو سایت

اصولاً کار SEO مانند برخی مشاغل نیست که دارای اتحادیه و انجمن یا نرخ مصوب مشخصی باشد. معمولاً شرکت ها با توجه به کارنامه و تخصص خود در زمین بهینه سازی سایت، نرخی را در قالب بسته های پیشنهادی ارائه می دهند. از جمله عواملی که در تعیین تعرفه سئوی سایت موثر است می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

1- میزان رقابت در کلمه یا کلمه های کلیدی مد نظر برای سئو

اولین مورد در تعیین هزینه خدمات سئو، تخمین میزان سختی کلمه کلیدی است. برای این منظور، کافی است کلمه کلیدی درخواستی مشتری را در گوگل سرچ کنید و ببینید که گوگل چه تعداد سایت را با آن کلمه به شما پیشنهاد می دهد.

2- تحلیل سئو سایت رقیب از نظر کلمه کلیدی

حالا از میان سایت های پیشنهادی گوگل، چند سایت که در صفحه اول هستند را آنالیز کنید. از نظر ظاهر سایت، قدمت دامنه، تعداد کاربران، رتبه الکسای سایت، تعداد بک لینک ها و تعداد سایت ها و دامنه هایی که به سایت رقیب، بک لینک داده اند، سرعت سایت رقیب و در نهایت اینکه آیا بر روی سایت رقیب، سئو انجام شده است یا خیر.

3- بررسی وضعیت سئو داخلی سایت رقبا

بررسی کنید، که در سایت رقبا تمامی اصول سئو داخلی رعایت شده باشد. موارد زیر را بررسی کنید. لینک های داخلی به درستی و بهینه استفاده شده اند. وضعیت انکرتکست ها چگونه است. منو و دسته بندی های سایت رقبا را بررسی کنید.

4-بررسی وضعیت سایت مشتری برای عقد قرارداد سئو و بهینه سازی سایت

بعد از اینکه رقبا را مود آنالیز قرار دادید. براساس کیفیت سایت رقبا، سایت مشتری را بررسی کنید.این قسمت مهمترین بخش تعیین تعرفه سئوی سایت می باشد.

طراحی سایت و سئو

طراحی سایت یکی از مشاغل اینترنتی می باشد. که امروزه افراد زیادی به آن مشغول هستند. زیرا هر کسب و کاری برای پیشرفت نیاز به داشتن یک وب سایت اختصاصی دارد. اما بسیاری از افراد هنوز با سئو و کاربرد آن آشنایی ندارند.

اگر شما نیز جز این افراد هستید بهتر است بدانید که طراحی سایت بدون سئو کاربرد زیادی ندارد . چون هدف بسیاری از افراد از طراحی سایت معرفی خود و کسب و کارشان می باشد.

به همین دلیل اگر سایتی که برای چنین کاری طراحی کرده اند توسط افراد زیادی دیده نشود عملا هیچ گونه کاربردی برای آنها ندارد. اما سئو باعث میشود که سایت هایی که در هر زمینه ای ساخته می شوند از نظر ربات های جستجوگر گوگل بهینه شوند و سایت در صدر جستجوها قرار گیرد.

که همین امر موجب می شود بعد از سئو سایت اگر به خوبی انجام شود سایت روزانه توسط افراد زیادی دیده شود. بنابراین می توان گفت که طراحی سایت و سئو دو مقوله جدا اما به هم پیوسته می باشند که بدون هم هیچ گونه معنی و کارایی ندارند.

طراحی سایت و سئو چیست ؟

شاید بسیاری از شما با توجه به تعریف بیان شده در بالا نیز به خوبی متوجه نشده باشید که طراحی سایت و سئو چیست؟ به همین خاطر ما در اینجا هر کدام از آنها به صورت جداگانه معرفی کرده ایم.

طراحی سایت

وب سایت های اینترنتی در واقع یک شعبه از کسب و کارهای واقعی می باشند که در فضای مجازی واقع شده اند. طراحی سایت کاری سخت می باشد که هر فردی قادر به انجام آن نیست.

چون افرادی که اینگونه از کارها را انجام میدهند. همگی افرادی با تجربه می باشند که در این مورد به صورت تخصصی آموزش دیده اند. در واقع میتوان گفت افرادی که امروزه از طراحی سایت برای ارتقا جایگاه شغلی خود استفاده نمی کنند بسیار از رقیبان خود عقب هستند.

زیرا طراحی سایت می تواند به افراد کمک کند تا بتوانند در مدت زمان کمی پیشرفت چشمگیری داشته باشند. زبان های مختلفی برای طراحی سایت وجود دارد. به همین منظور هر فردی که کار طراحی سایت را انجام میدهد باید به خوبی با همه این زبان ها آشنایی داشته باشد.

مزایای طراحی سایت

طراحی سایت به خاطر مزایای بسیار زیادی که دارد امروزه در بین همه افراد از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. اگر دوست دارید با مزایای طراحی سایت آشنایی پیدا کنید ادامه این مطلب را به خوبی مطالعه کنید.

معرفی شغل ها

هر شغلی برای این که پیشرفت کند نیاز دارد که توسط افراد زیادی دیده شود. به همین منظور در گذشته افرادی که تازه یک کار را شروع میکردند در ابتدای راه مجبور به تحمل سختی های زیادی بودند. زیرا برای معرفی شغل خود باید زمان زیادی صبر می کردند.

اما به لطف طراحی سایت دیگر چنین مشکلاتی برای افراد وجود ندارند. زیرا افراد می توانند با طراحی سایت به راحتی شغل خود را به افراد زیادی در مدت زمان کمی معرفی کنند. به همین منظور معرفی شغل ها با استفاده از طراحی سایت امکان پذیر می باشد.

افزایش میزان مشتری

همه افرادی که کار خرید و فروش کالا را انجام میدهند . در صورتی می توانند در شغل خود پیشرفت کنند که مشتریان زیادی داشته باشند. همانگونه که میدانید لازمه داشتن مشتریان زیاد برای هر کسب و کاری دیده شدن می باشد.

زمانی که افراد برای شغل خود اقدام به طراحی سایت می کنند. اگر سایت آنها به خوبی سئو شود روزانه میتواند کسب و کار و محصولات آنان را به تعداد زیادی از افراد نمایش دهد. که همین امر به طور چشمگیری باعث افزایش میزان مشتریان آنها میشود. بنابراین اگر قصد شروع چنین کارهایی را دارید طراحی سایت را فراموش نکنید.

آسانی خرید و فروش

در گذشته افراد حتما مجبور بودند که یک قسمت از روز خود را حتما به خرید کردن اختصاص دهند . زیرا تنها از طریق خرید حضوری میتوانستند مایحتاج روزانه خود را تامین کنند.

همچنین افرادی که کار فروش را نیز انجام می دانند مجبور بودند که بیشتر وقت خود را در فروشگاه و یا ماشین خود برای کسب مشتری بگذرانند . اما امروزه دیگر خرید و فروش شکلی کاملا متفاوت به خود گرفته است.

زیرا دیگر این کار بیشتر به صورت اینترنتی انجام می شود. معمولا افراد دیگر مجبور نیستند که برای خرید حتما به مغازه ها مراجعه کنند . زیرا آنان می توانند تنها با چند سرچ ساده کالای مورد نظر خود را خریداری کنند. همچنین فروشندگان نیز می توانند از طریق طراحی سایت بدون هیچ زحمتی مشتریان زیادی به دست آوردند. بهتر است بدانید که طراحی سایت توانسته است که خرید و فروش را به طور کامل متحول کند.

مدیریت زمان

همانگونه که میدانید امروزه بیشتر کار ها به صورت اینترنتی انجام میشوند. همین امر موجب شده است دیگر افراد برای انجام کارهای مختلف مجبور به مراجعه حضوری نباشند و وقت کافی را نیز داشته باشند. طراحی سایت باعث شده است که هم کار های پزشکی و هم خرید و فروش را بتوان تنها با چند سرچ ساده انجام داد.

اما در گذشته برای انجام هر کدام از این کار ها افراد مجبور بودند. وقت بسیار زیادی را اختصاص دهند. که همین امر زندگی آنان را برای مدیریت زمان خود با چالش مواجه می کرد. در واقع می توان گفت که طراحی سایت موجب شده است. که افراد بتوانند زمان زیادی برای انجام کار های مختلف داشته باشند.

حذف موانع جغرافیایی

در گذشته افراد تنها می توانستند کالایی را که در اطراف محل زندگی آنان وجود داشت را خریداری کنند و یا اگر دوست داشتند از یک مکان دیگر خرید کنند باید برای انجام چنین کاری مسافت زیادی را طی می کردند.

اما خوشبختانه دیگر امروزه اینگونه نمی باشد. زیرا طراحی سایت باعث شده است تمام موانع جغرافیایی برای خرید از میان برداشته شوند و افراد بتوانند از هرکجایی که دوست دارند خرید کنند.

چنین امکانی باعث شده است گران فروشی کم شود. زیرا هر فروشنده ای که گران فروشی کند مشتریان خود را از دست میدهد. چون افراد به همه بازار ها دسترسی دارند و از فردی خرید میکنند که دارای قیمت مناسبی باشد.

دسترسی به بازار جهانی

یکی از مهمترین مواردی که باعث میشود افراد فروشنده بتوانند در شغل خود به پیشرفت بسیار زیادی دست پیدا کنند دسترسی به بازار جهانی می باشد. زیرا از این طریق می توانند محصولات خود را به تمام دنیا معرفی کنند و از سراسر دنیا مشتری داشته باشند.

چنین امری تنها از طریق طراحی سایت امکان پذیر می باشد. زیرا افراد می توانند با طراحی یک سایت چند زبانه محصولات و برند خود را به افراد کشور های مختلفی معرفی کنند و در مدت زمان کمی به پیشرفت های چشمگیری برسند.

سئو سایت

سئو سایت چند سالی می باشد که در بین افراد توانسته است رواج پیدا کند . به همین منظور هنوز افراد زیادی وجود ندارند که با این مورد آشنایی کاملی داشته باشند. اما اگر شغل شما به گونه ای باشد که با طراحی سایت ارتباط داشته باشید. حتما تاکنون سئو سایت به گوش شما خورده است. در واقع میتوان گفت که طراحی سایت بدون سئو سایت هیچ گونه مزیتی را به همراه نخواهد داشت.

زیرا تنها سایتی می تواند برای صاحب خود سودآور باشد. که روزانه توسط افراد زیادی دیده شود و دیده شدن یک سایت نیز مستلزم سئو خوب می باشد. اگر یک سایت به خوبی سئو نشود. به هیچ عنوان در سرچ های گوگل نمی تواند جایگاه خوبی به دست آورد که همین امر موجب می شود افراد نتوانند از طراحی سایت خود نتیجه دلخواه را به دست آورند.

زیرا سئو سایت، سایت ها را به گونه ای بهینه می کند که می توانند از ربات های جستجوگر گوگل امتیاز زیادی دریافت کنند. و در صدر جستجو های گوگل دیده شوند و این تنها چیزی است که می تواند یک سایت را به اوج کارایی خود برساند.

مزایای سئو سایت

سئو سایت مزیت های زیادی دارد که بهتر است حتما از آنها آگاهی داشته باشید.

پیشرفت سایت

زمانی که افراد یک سایت را طراحی میکنند آن سایت به صورت خودکار به هیچ عنوان نمی تواند جز سرچ های اول گوگل قرار بگیرد زیرا سئو نشده است. در واقع میتوان گفت که سایت ها تا زمانی که سئو نشوند نمی توانند کارایی لازم را داشته باشند.

اما سئو سایت باعث میشود که یک سایت کاملا مطابق با قوانین گوگل باشد و بتواند از ربات های جستجوگر آن امتیاز های زیادی دریافت کند. همانگونه که میدانید هرگاه یک سایت بتواند امتیاز زیادی به دست آورد به صورت خودکار جز سرچ های اول گوگل قرار میگیرد.

معروفیت برند ها

هر فردی که میخواهد برند خود را به معروفیت برساند باید حتما ابتدا سایت خود را به خوبی سئو کند. زیرا در زمینه طراحی سایت اگر یک سایت سئو نشود نمی تواند هیچ گونه پیشرفتی داشته باشد.

همچنین تا زمانی که یک سایت جز سرچ های اول گوگل قرار نگیرد نمی تواند محصولات و برند یک فرد را به افراد مختلفی نمایش دهد . زیرا در غیر اینصورت خود سایت نیز در معرض دید کسی قرار نمی گیرد. بنابراین اگر قصد معرفی برند و شغل خود را از طریق طراحی سایت دارید حتما سایت خود را به بهترین شیوه ممکن سئو کنید.

کسب اعتبار

امروزه دیگر افراد خیلی کم به کسب و کارهایی که دارای سایت نمی باشند اعتماد میکنند . اما اگر یک فروشنده بتواند یک سایت را که جز سرچ های ابتدایی گوگل می باشد داشته باشد.

حتما میتواند برای کسب و کار خود اعتبار زیادی به دست آورد. زیرا زمانی که افراد با استفاده از سئو سایت می توانند سایت خود را به سرچ های ابتدایی گوگل برسانند افراد زیادی با مشاهده سایتشان برای خرید به آنها اعتماد میکنند.

فرق بین طراحی سایت و سئو

خیلی از افراد هستند که به اشتباه تصور میکنند که سئو سایت همان طراحی سایت می باشد. اما بهتر است بدانید به هیچ وجه چنین چیزی صحت ندارد. زیرا طراحی سایت باعث بنا شدن سایت میشود و در واقع چارچوب اصلی کار می باشد. اما سئو سایت باعث میشود که سایت به پیشرفت بیشتری برسد. زیرا سئو سایت یک ظاهر دلخواه و کاملا مطابق میل گوگل برای سایت فراهم میکند تا گوگل به آن امتیاز دهد برای مثال:  می توان گفت که طراحی و سئو سایت مانند یک شرکت و مدیرعامل آن می باشند. شرکت و تمام امکانات آن طراحی سایت می باشند و مدیر عاملی که میتواند آن شرکت را به پیشرفت برساند نیز سئو می باشد.

دلایل بهینه سازی سایت سئو

بهینه سازی برای موتورهای جستجو یعنی  سئو اهمیت زیادی برای وب سایت ها دارد. دلایل اصلی بهینه سازی سایت  عبارتند از:

افزایش رتبه در موتورهای جستجو

با سئو سایت خود، احتمالاً رتبه و جایگاه شما در نتایج جستجوی گوگل و سایر موتورهای جستجو افزایش می یابد و این به معنای بیشتر دیده شدن وب سایت شما و افزایش ترافیک آن است.

بهبود تجربه کاربری

سئو سایت باعث بهبود سرعت بارگیری، سازگاری سایت  با دستگاه های مختلف و طراحی و رابط کاربری بهتر آن  می شود که این باعث بهبود تجربه کاربری و افزایش احتمال بازگشت کاربران به وب سایت شما می شود.

افزایش ترافیک آگاهانه

با بهینه سازی کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود، می توانید ترافیک آگاهانه ای که به بهبود کسب و کار شما منجر می شود، افزایش دهید. این کار تبلیغاتی کارآمدی به حساب می آید.

افزایش تبلیغات رایگان

با سئو سایت و افزایش رتبه در نتایج جستجو، نیاز به تبلیغات پرداختی کاهش می یابد.

افزایش اعتبار و اعتماد

وقتی که وب سایت شما در نتایج جستجو بالا قرار دارد، به افراد نشان داده می شود که کسب و کار شما معتبر و قابل اعتماد است. این می تواند منجر به افزایش تعداد مشتریان و معاملات شما شود.

رقابت پذیرتر شدن

در دنیای امروزه، رقابت برای جلب توجه وب سایت ها بسیار بالا است. با سئو سایت خود، می توانید با رقبا همگام شوید یا حتی از آن ها پیشی بگیرید.

ارتباط با مشتریان بیشتر

بهینه سازی سایت به شما امکان می دهد با مشتریان خود در ارتباط بیشتری باشید، اطلاعات بیشتری را با آن ها به اشتراک بگذارید و از نظرات و بازخوردهای آن بهره ببرید.

ارتباط طراحی سایت و سئو چیست؟

طراحی وب سایت و سئو ارتباط مستقیمی با یکدیگر دارند. طراحی وب سایت شامل عناصری مانند ساختار، طراحی رابط کاربری، سرعت بارگذاری صفحات و بهینه بودن برای دستگاه های مختلف است که همه این عوامل بر تجربه کاربری و رتبه بندی سایت در نتایج جستجوی موتورهای جستجو تاثیرگذار هستند.

به طور مثال، یک طراحی وب سایت بهینه و ریسپانسیو که سریع بارگذاری شود، تجربه کاربری بهتری را فراهم می کند و احتمال ارتقای رتبه سایت در نتایج جستجو را افزایش می دهد.

همچنین، استفاده از عناصری مانند تگ های عنوان و توضیحات مناسب، استفاده از URL های مناسب و ارتباطات داخلی و خارجی می تواند به بهبود سئو و رتبه بندی سایت کمک کند. در کل، یک طراحی وب سایت بهینه و سازگار با سئو می تواند نقش مهمی در جلب ترافیک و افزایش نرخ تبدیل سایت داشته باشد.

سفارش و مشاوره ۲۴ ساعته

همین حالا با مشاوران آرماناوب