آرماناوب
icon
icon
icon

عکاسی صنعتی حرفه ای با 100%تضمین【تعرفه و قیمت】در 1403!

دسترسی سریع به مطالب عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی به عنوان یکی از تاثیرگذارترین رسانه ها در نمایش و ارائه محصولات و خدمات نقش موثری در توسعه فروش کسب و کارهاست.

عکاسی صنعتی

 عکاسی صنعتی به شاخه‎‌هایی از عکاسی با اهداف تجاری اشاره دارد تا یک کالا یا برند یا حتی یک فرد تبلیغ یا یک کالا یا خدمات به فروش رسانده شوند.

هر کسب‌وکاری که داشته باشید، داشتن عکس‌های با کیفیتی از محصول یا خدمات که بتواند توجه مشتری را به خود جلب کند و همچنین قادر باشد تاثیرِ ماندگاری بر ذهن او بگذارد.

برای موفقیت‌تان بسیار حیاتی است. شما نیاز دارید در فضای حقیقی و مجازی، خود را به مخاطب معرفی کنید و جلوه‌ای بصری در ذهن او بسازید.

 
عکاسی صنعتی
 
عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی

از عکاسی تبلیغاتی به طور کلی با هدف به نمایش گذاشتن یک کالا، خدمات، برند یا یک فرد در تبلیغات چاپی مانند مجلات، روزنامه‎ها، بروشور و غیره استفاده می‎شود.

شما می‎توانید در وب‎سایت‎ها، تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات دیجیتالی و بیلبوردها شاهد استفاده از این نوع عکاسی برای تبلیغ یک کالا یا خدمات باشید. عکاسی تبلیغاتی یکی از محبوب‎ترین شاخه‎های عکاسی است که هدف اصلی آن ترغیب افراد به خرید است.

 

عکاسی مد و پوشاک

 یکی دیگر از زیر مجموعه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ، عکاسی مد و پوشاک میباشد. در این مدل از عکاسی ،هدف نمایش لباس و یا بهتر بگیم یک کالا با استفاده از انسان بعنوان مدل میباشد. در این نوع از عکاسی تبلیغاتی فاکتورهای متفاوتی دخیل میباشد از جمله مدل، لباس، نور،لوکیشن و ...

 
مد و پوشاک
 
موادغذایی

عکاسی مواد غذایی

عکاسی غذا یک شاخه تخصصی از عکاسی صنعتی است. صنعت غذا همواره صنعت محبوبی بوده است و در طول دهه‎های گذشته با رشد سریعی روبرو شده است. بنابراین سطح تقاضا برای عکاسانی که تصویر غذاها و منوهای مختلف را به یک شکل جذاب بگیرند، رو به افزایش است.

عکاسی طلا و جواهر

عکاسی جواهرات در قلب صنعت جواهرات قرار می‎گیرد. هر جنبه زیبای یک حلقه، دستبند و گردنبند به شیوه‎ای به تصویر کشیده می‎شود که مشتری از جذابیت آن شگفت‎زده شود.

شرکت‎های جواهرسازی یا افراد دست اندرکار در این صنعت از عکس جواهرات در بروشورها، مجلات، تبلیغات دیجیتالی و کانال‎های رسانه اجتماعی استفاده می‎کنند.

 
عکاسی طلا و جواهر

عکاسی صنعتی نوعی عکاسی است که برای گرفتن عکس از تجهیزات، محصولات و ماشین آلات صنعتی استفاده می شود. از تصاویر صنعتی می توان برای اهداف مختلفی از جمله تبلیغات، بازاریابی و مستندسازی فرآیندهای تولید استفاده کرد.

علاوه بر این، عکاسی صنعتی می تواند به کسب و کارها کمک کند. تا محصولات و خدمات خود را ارتقا دهند. اگر به یک عکاس صنعتی نیاز دارید. حتماً یک حرفه ای را استخدام کنید که تجربه و تخصص داشته باشد تا عکس هایی با کیفیت بالا به شما ارائه دهد.

امیدواریم این معرفی سریع عکاسی صنعتی برای شما مفید بوده باشد. اگر سوالی دارید یا می خواهید در مورد خدمات ما بیشتر بدانید، لطفا همین امروز با ما تماس بگیرید. ما مشتاقانه منتظر شنیدن از شما هستیم.

آیا عکاسی صنعتی و عکاسی تجاری یکسان است؟

بله و خیر، عکاسی صنعتی و عکاسی تجاری شبیه هم هستند. عکاسی صنعتی زیرشاخه ای است که در دسته بزرگتر عکاسی تجاری قرار می گیرد.
عکاسی تجاری نوعی عکاسی است که برای ثبت تصاویر محصولات یا خدمات برای مقاصد تجاری استفاده می شود.

از طرف دیگر آن نوعی عکاسی است. که برای ثبت تصاویر تجهیزات صنعتی، کارگران و ماشین آلات استفاده می شود. بنابراین به نوعی یکسان است، اما می تواند در همان زمان واقعاً متفاوت باشد.

چه شرکت هایی به عکاسی صنعتی نیاز دارند؟

شرکت هایی که به خدمات عکاسی نیاز دارند می توانند متفاوت باشند، اما برخی از نمونه ها شامل تولید کنندگان، توزیع کنندگان و ارائه دهندگان خدمات می شود. این شرکت ها اغلب از عکاسی صنعتی برای اهداف مختلفی از جمله تبلیغات، بازاریابی و مستندات محصول استفاده می کنند.

کسب و کارهای بزرگ اغلب از آن برای به نمایش گذاشتن توانمندی های خود استفاده می کنند. مهمتر از آن، شرح توانمندی ها به مشتریان احتمالی برای آنها پراهمیت است. از آنجا که به مشتریان اجازه می دهد با شرکت های خود ارتباط برقرار کنند، اکثریت قریب به اتفاق این نوع عکاسی بر جنبه انسانی تولید تمرکز دارد.

چرا عکاسی صنعتی مهم است؟

مهم است زیرا می تواند تنها راه موثر برای انتقال ایده های پیچیده به مشتریان باشد. در واقع، تصاویر می توانند بر روی ویژگی ها و مزایای شرکت تمرکز کرده و امتیازهای رقابتی شما را برجسته کند. همین امر ثابت می کند تشکیلات حقوقی شرکت شما خوب است.دریافت ایده ها از طریق عکس ساده تر از هر شکل دیگری از رسانه است.

انواع مختلف عکاسی صنعتی

انواع مختلفی از آن  وجود دارد، از جمله عکاسی محصول، عکاسی ماشین آلات و عکاسی فرآیند.

عکاسی محصول

از این نوع عکاسی برای ثبت تصاویر محصولات استفاده می شود.

عکاسی ماشین

از آن برای ثبت تصاویر تجهیزات و ماشین آلات صنعتی استفاده می شود.

عکاسی فرآیند

از این نوع عکاسی برای ثبت تصاویر فرآیندهای صنعتی استفاده می شود.

عکاسی معماری

اصطلاح عکاسی معماری به عکاسی صنعتی اشاره دارد که بر روی سازه ها تمرکز دارد. که عمدتا شامل نماهای بیرونی و داخلی ساختمان ها، پل ها، مناظر شهری و سایر سازه ها است.
عکاسی از ساختمان های عتیقه شامل عکس های جذاب از مکان های تاریخی است. که به خوبی نگهداری شده و دارای مشخصات معماری کلاسیک و ساختارهای فرسوده یا متروکه است. که قدمت آنها توسط تکنیک های مختلف عکاسی صنعتی نشان داده می شود.

موارد مهم در هنگام عکاسی معماری

هنگام عکاسی از سازه های مختلف، مکانی را در زمان .های مختلف روز و در شرایط آب و هوایی مختلف امتحان کنید. تا جلوه .های متنوعی داشته باشید. از کنترل پرسپکتیو با تمرکز بر خطوط موازی غیر همگرا استفاده می کند. تا با تنظیم صفحه کانونی دوربین به صورت عمود بر زمین، مستقل از ارتفاع چشم دوربین، حفظ شود. در کل معماری سوژه مورد علاقه عکاسان است. زیرا دو ساختار هرگز شبیه هم نیستند و دو دیدگاه هیچوقت تصویر یکسانی تولید نمی کنند.
نماهای بیرونی به طور طبیعی نور زیادی دارند. و عکاسی از آنها قابل دسترس تر است. نماهای بیرونی می توانند نتایج بسیار متنوع بسته تغییرات طبیعت ارائه دهند.

عکاسی از فضاهای داخلی چالش برانگیز است. زیرا دسترسی به میزان نور پنجره ها یا نورگیرها محدود است و اغلب فیلتر می شود. مانند کلیساها با شیشه های رنگی زیبا که می توان از نور اضافی به شکل فلاش برای ضبط صحیح فضاهای داخلی استفاده نمود.

هد شات های حرفه ای

این دومین نوع عکاسی صنعتی است. اگر کارمندان شما در یک کنفرانس صحبت کنند یا کاغذ سفید تهیه کنند، یک بیوگرافی در وب سایت یا لینکدین داشته باشند، می توانند از عکس های هد شات به عنوان عکس نمایه استفاده شوند. عکس های هد شات را می توان به عنوان عکس پروفایل استفاده کرد.
اگر می خواهید کسب و کار شما شیک به نظر برسد. عکس های حرفه ای شما باید درجه یک باشند. تصاویر کارمندان باید حرفه ای و مطابق با تصویر برند شما باشد.اگر کارمندان شما در یک کنفرانس صحبت کنند. یک مقاله تهیه کنید تا یک بیوگرافی در وب سایت یا لینکدین داشته باشند.

می توانید از عکس های هد شات به عنوان عکس پروفایل استفاده کنید. چهره شما یکی از با ارزش ترین دارایی برند شماست، زیرا مردم شما را می شناسند و با کارهایی که انجام می دهید .و صحبت که می کنید ارتباط برقرار می کنند.

قسمت بالا تنه مانند سر و شانه ها معمولاً مورد توجه هد شات های حرفه ای است. یکی از درخواستی ترین خدماتی که یک عکاس صنعتی می تواند ارائه دهد، عکاسی هد شات است. تقریباً همه، صرف نظر از شغل، برای بسیاری از نیازها نیاز به هد شات دارند.

موارد مهم در هد شات های حرفه ای

• حتی کاری که انجام می دهید اگر در محیط اداری نباشد. پرتره های تجاری با کیفیت برای برجسته کردن نگرش و مهارت های شرکت شما مهم هستند. تصاویر ارسال شده در محل کار شما برای مشتریان شما جالب است و به آنها تصویر بهتری از کاری که انجام می دهید می دهد.

• با استفاده از تجهیزات آنها به عنوان پس زمینه، دوربین را بر روی افراد متمرکز کردیم. و تخصص و شخصیت آنها را برجسته کردیم. مشتریان آنها می توانند به وضوح ببینند،که چه کاری انجام می دهند. چگونه آن را انجام می دهند و کجا آن را انجام می دهند.

عکاسی محصول

مشتریان در مکان های مختلفی نظیر اینترنت، بروشور، نمایشگاه های تجاری و کاتالوگ وارد تحقیق می شوند. که معمولا مشتریان جذب شرکت هایی می شوند. که اقلام و محصولاتشان را بدون توجه به اینکه در چه رسانه ای تکرار می شوند. به زیبایی به نمایش می گذارند. از آنجایی که این محصولات عمدتاً برای مصرف کنندگان و مشتریان در نظر گرفته شده اند. هر تصویری از اقلام برای فروش ممکن است به عنوان عکاسی محصول واجد شرایط باشد.

در واقع، این عکس ها که گاهی به عنوان عکاسی تجاری شناخته می شوند، بینندگان را به خرید اقلام به تصویر کشیده ترغیب می کنند. عکاسی محصول نوعی عکاسی از اقلام است که این امکان را برای مشتریان فراهم میکند. که دقیق تر باشند . ضمنا عکس های محتوا محور به مشتریان کمک می کند. که چگونه از محصولات روزانه استفاده کنند. و در عین حال مقیاس را نیز احساس کنند.

• ارزش محصول و اعتبار برند شما، به شدت تحت تاثیر کیفیت تصویری است. بطوریکه داشتن تصاویر محصول با کیفیت بالا و جذاب واقعاً مفید و اثر گذار است.
• نور طبیعی برای عکس های محصول که شامل افراد، محصولات خوراکی و پوشاک می شود. خیلی ایده آل است .بطوریکه که مشتریان احتمالی سایت بتوانند بالافاصله محصول را ببینند.
• هنگام انتخاب پس زمینه مناسب برای عکاسی از محصول، از پس زمینه با ویژگی های بیش از حد گیج کننده خودداری کنید.
• رنگ بسیار مهم است زیرا به متمایز شدن محصول از بقیه تصویر کمک می کند. برای عکاسی صنعتی، برخی از رنگ های پس زمینه به طرز شگفت انگیزی مکمل کالا هستند. در حالی که برخی دیگر باعث ایجاد خطا می شوند. برای مثال پس زمینه سفید کمک می کند تا تصویر محصول متمرکزتر شود. و کالاها را از پس زمینه های گیج کننده برجسته تر نشان دهد.

عکاسی در محل یا برندینگ

عکاسی برندینگ به مشتریان شما نگاهی دزدکی به نحوه عملکرد شما می دهد. مشتریان دوست دارند کارمندان شما را در حال عمل ببینند. در واقع، عکاسان صنعتی به کارگاه یا محل کار شما سر می زنند. و از کارمندان و محل کسب و کار شما عکس میگیرند. دیدن کارمندان در حال تلاش، ذهن مشتری را تقویت می کند .که شرکت از تیم و ابزار لازم برای انجام درست کار بهره میبرد، همین مهر تاییدی برای اعتمادسازی دوباره است.

یکی دیگر از مزایای عکاسی در محل یا برندینگ حذف زمان توقف در کاراست. این می تواند در یک مکان عمومی مانند یک پارک، یک فضای خصوصی مانند یک حیاط ملکی، یک منطقه داخلی عمومی مانند یک کافی شاپ، یا یک فضای شخصی سرپوشیده مانند دفتر کار شما باشد.

بطور واقع گرا، عکاسان صنعتی در محیط کار، بدون استفاده از وسایل یا پس زمینه های گران قیمت میتواند تصاویر خیره کننده ای خلق کنند. بشرطی که مکان مناسبی را برای عکاسی انتخاب کرده باشند. عکاسی صنعتی به این دلیل اهمیت دارد که فناوری، پردازش و کار سختی را که در فرآیندهای مختلف صنعتی انجام می شود را بطرز شگفت انگیزی ثبت می کند.

قیمت عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی برای گرفتن بهترین نتیجه به تخصص بسیار بالا نیاز دارد. عکاسی در شرکت های صنعتی یا سایت های صنعتی کار آسانی نیست. هزینه عکاسی صنعتی می تواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد.

ثبت جزئیات پیچیده در عکس های صنعتی بسیار مهم است. چه کارخانه ها، ماشین آلات، ابزار، ساخت وساز، فرآیند تولید و عملیات یا مواد غذایی، مشتریان می خواهند عکس ها به روشی بسیار حرفه ای گرفته شود.

عکاسان می توانند نرخ ساعتی خود را برای ارائه خدمات عکاسی حرفه ای داشته باشند یا همچنین می توانند حداقل نرخی را درخواست کنند که برای انجام پروژه باید پرداخت شود.

عواملی که هزینه عکاسی صنعتی به آن بستگی دارد:

 

محل عکس برداری

آیا یک استودیوی عکس در محل وجود دارد، یا عکاس باید همه چیز را به محل حمل کند؟ برخی از کسب و کارها فضاهای تماشایی دارند. که منحصراً برای نیازهای عکاسی خود اختصاص داده شده است. در حالی که برخی دیگر به آتلیه عکاس وابسته هستند. اگر عکاسی با سفر همراه است هزینه تقریباً افزایش می یابد.

استفاده از تجهیزات خوب

عکاسانی که روی دوربین های تخصصی، لنزها، نورپردازی و سایر تجهیزات سرمایه گذاری کرده اند، ممکن است انتظار داشته باشند که هزینه بیشتری بپردازند. هزینه تهیه و نگهداری تجهیزات موجود در برآورد قیمت نشان داده شده است.

اگر عکاس یک استودیو داشته باشد، هزینه مرتبط با استودیو کار را گران تر می کند. این هزینه با بهره مندی از گرفتن بهترین عکس های اختصاصی جبران می شود.

مهارت های عکاسی

مشتریان تجاری که یک عکاس و نمونه کار آنها چیزهای زیادی را در مورد شهرت و شایستگی عکاسان نشان می دهد. از آنجایی که عکاسان ماهر برنامه های پرمشغله ای دارند، مهم است که از قبل برای جلسه برنامه ریزی کنید.

یک عکاس تجاری معتبر طیف گسترده ای از خدماتی را ارائه می دهد که در زمینه های خاصی از عکاسی تخصص دارد. هنگامی که یک شرکت در جستجوی عکاسی تخصصی است، اجبارا برای ترکیب خاصی از توانایی ها بایستی هزینه بیشتری بپردازد.

پساپردازش و تدوین

برخی از شرکت ها، ویرایشگرهای عکس را استخدام می کنند تا کار پس از تولید را خودشان انجام دهند. برخی ها هم برای نتیجه نهایی از تخصص یک عکاس حرفه ای بهره می برند. از آنجایی که پس از تولید چندین ساعت بیشتر از جلسه تصویر واقعی طول می کشد، ممکن است هزینه به طور جداگانه پرداخت شود یا در طرح های گران تر گنجانده شود. بنابراین، این ها برخی از عواملی هستند که هزینه عکاسی صنعتی به آن بستگی دارد.

سفارش و مشاوره ۲۴ ساعته

همین حالا با مشاوران آرماناوب