آرماناوب
icon
icon
icon

طراحی لوگو حرفه ای با 100%تضمین【تعرفه و قیمت】در 1403!

دسترسی سریع به مطالب طراحی لوگو حرفه ای

داشتن یک لوگو جذاب برای هر کسب و کاری مهم و ضروری است. زیرا مشتریان شما را با آرم خودتان می شناسند. اگر لوگوی شما مناسب و جذاب نباشد به سرعت باعث شکست شما در کارتان می شود. به همین دلیل داشتن لوگویی مناسب برای هر سازمانی ضروری است.
 
شرکت طراحی لوگو
 

شرکت طراحی لوگو

ساخت لوگو یکی از مهمترین اقدامات برای برند سازی به حساب می آید؛ به همین دلیل پیدا کردن یک شرکت خوب برای طراحی لوگو حرفه ای می تواند کار دشواری باشد. برای استفاده از خدمات طراحی لوگو حرفه ای توسط یک شرکت، بهتر است به نمونه کارهای آن توجه کنید؛ همچنین بهترین شرکت طراحی لوگو دارای خصوصیاتی می باشد که می تواند به شما در انتخاب آن کمک کند.

طراحی لوگو حرفه ای

ساخت و طراحی لوگو حرفه ای برای بیزینس شما نشان دهنده چهره شرکت است و همانطور که میدانید شما فقط یکبار فرصت ایجاد حس خوب در اولین نگاه را دارید. در طراحی لوگو علاوه بر زیبایی، مهمترین پارامتر موثر، متمایز سازی شما از سایر رقبا می‌باشد؛ به بیان ساده، لوگو متن یا تصویری است که علاوه بر شناسایی برند تجاری شما به مخاطبان، باعث آگاهی آنها از نوع کسب و کار شما می شود. جدا از تقویت برند، طراحی حرفه‌ای لوگو می تواند ابزاری موثر برای وفاداری مشتریان به برند باشد.
 
طراحی لوگو حرفه ای
 
 
تعرفه طراحی سایت شرکتی
 

قیمت طراحی لوگو

تعیین قیمت طراحی لوگو در تهران, اصول خاصی دارد; مثلا لوگو تصویری با لوگو نوشتاری فرق دارد, پس قیمت آن ها نیز با هم تفاوت خواهد داشت. قیمت طراحی آرم فارسی نیز با طراحی آرم و لوگوی انگلیسی هم متفاوت است; به همین دلیل نمی توانیم به قیمت دقیق طراحی آرم اشاره کنیم.
یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت لوگو, زمان است یعنی قیمت طراحی لوگویی که در یک روز انجام می شود با لوگویی که در 10 روز طراحی می گردد, صد در صد متفاوت خواهد بود. مورد دیگر بستگی به تجربه و سابقه طراح گرافیک دارد; یعنی طراح گرافیک هر چقدر با تجربه تر باشد می تواند راحت تر با نرم افزار های گرافیکی کار کند و این سابقه کار با قیمت طراحی لوگو ارتباط مستقیمی دارد.

طراحی لوگو شرکت به اندازه اسم آن می تواند مهم باشد. یک لوگوی کارآمد، کسب و کار شما را از رقبای شما متمایز می کند. چنانچه برداشت اولیه مطلوبی را ایجاد کرده که در طول زمان پررنگ می شود.
اگر دقیقاً می دانید لوگوی شما قرار است. چه چیزی را منتقل کند می توانید از یک طراح لوگو حرفه ای نیز کمک بگیرید.

شناسایی برند با طراحی لوگو

لوگو برند شما را شناسایی می کند. و آن را در ذهن مصرف کنندگان تثبیت می کند. به برخی از شرکت‌ های صدرنشین دنیا نگاه کنید. که چگونه لوگو های آنها برند را نشان می دهد برای مثال، شرکت هایی مانند کوکاکولا، مک دونالد، فورد و AT&T، با تبلیغات گسترده و مستمر آرم های خود را برای همیشه در ذهن مصرف کنندگان حک کرده اند.
یک لوگو یک تصویر دیداری با خود همراه می کند. که مردم به طور خودکار با شرکت مرتبط می شوند. مهم است که نام شرکت و احتمالاً شعار بازاریابی خود را در طراحی لوگو خود بگنجانید. تا مصرف کنندگان یاد بگیرند با لوگوی شما مرتبط شوند.

هویت بخشی با طراحی لوگو

لوگوها می توانند شخصیت شرکت شما را مشخص کنند. که به نوبه خود می تواند آن را برای مصرف کنندگان جذاب تر کند. لوگویی که دارای شخصیت کارتونی دوستانه یا یک حیوان بامزه باشد. باعث می شود مصرف‌ کنندگان حتی قبل از داد و ستد و معامله با شما احساس راحتی کرده و حس اعتماد به شرکت شما پیدا کنند.یک لوگو با رنگ روشن یا طراحی منحصر به فرد می تواند حس اصالت و نوآوری را به رخ بکشد. که برای خلق تصویری از سرعت و کارایی لازم و ضروری است.

ایجاد جذابیت اینترنتی با طراحی لوگو

شما می توانید با طراحی لوگوی خاص توانایی خود را برای ایجاد حضور در اینترنت ارتقا دهید. با تمام خلاقیتی که در طراحی سایت وجود دارد، یک لوگوی چشم نواز برای متمایز کردن سایت شما از رقبای شما بسیار ضروری است. شما احتمالا فقط یک یا دو ثانیه فرصت داشته باشید تا توجه افرادی را که در حال گشت و گذار در اینترنت هستند. را به خود جلب کنید، بنابراین یک لوگوی خلاقانه برای جلوگیری از انتقال بینندگان به سایت دیگری مهم است. ضمنا برای نمایش و دسترسی بهتر لوگوی خود را حتما در امضای ایمیل تان بگنجانید.

استراتژی بازاریابی

شما با گنجاندن لوگوی خود در رسانه های تبلیغاتی نظیر آگهی روزنامه و مجلات، بروشورها، تبلیغات بنری اینترنتی و کارت‌ های ویزیت شرکت، درصدد هستید. مردم را تشویق ‌کنید، که پیام بازاریابی خود را با لوگو و کسب و کار تان مرتبط کنید. از اینرو، توزیع محصولات تبلیغاتی منقش به لوگو یا آرم شرکت شما بر روی خودکار، تی شرت، فریزبی، لیوان قهوه ، برچسب و غیره می تواند بخشی موثری از تلاش های بازاریابی شما باشد.

چرا لوگوها در تبلیغات مهم هستند؟

طراحی لوگو برای شرکت تان این فرصت را به شما می دهد. که با مشتریان و بازدیدکنندگان احتمالی خود به شیوه ای هنری و از نظر تصویری پرشور صحبت کنید. یک لوگو میتواند احساس شخصیت کسب و کار تان را به مصرف کنندگان بدهد. بطوریکه بدون استفاده از کلمات یا نام شرکت فوراً برند تان را تشخیص دهند. در حالت ایده آل، یک لوگو با دقت کافی باید یک شرکت یا سازمان را نشان دهد. که بیننده برای شناسایی برند شما به چیز دیگری نیاز نداشته باشد.

چه افرادی به طراحی لوگو نیاز دارند؟

عملا هر سازمانی می تواند ایجاد یک لوگو را توجیه کند. این شامل شرکت‌ ها، گروه‌ های غیرانتفاعی، برنامه های خاص، کمپین‌ های نامزدهای سیاسی، باشگاه‌ ها یا شبکه‌ های حرفه‌ای می‌شود. حتی کشورها از طریق پرچم‌ های ملی، مهر های رسمی و سایر آثار هنری نمادین مشابه برای خود آرم می‌سازند.
اگر هر سازمانی بخواهد با مخاطبان ارتباط برقرار کند. خواه آنها مصرف کنندگان، رای دهندگان یا دنبال کنندگان باشند. می توانند از یک لوگو برای انتقال واضح تر و مختصرتر یک پیام کوتاه و ساده بهره ببرند.

شرکت طراحی لوگو

اگر شرکت شما بودجه بازاریابی دارد، یک طراح لوگو یا یک شرکت طراحی لوگو را برای طراحی لوگو استخدام کنید. ماموریت و ویژگی شرکت خود را به وضوح با طراحان خود در میان بگذارید تا نیاز به تجدید نظر را کاهش دهید.

موارد استفاده از طراحی لوگو

لوگوی شما باید بر روی تمام کالا های تبلیغاتی، سربرگ و کارت ویزیت شما چاپ شود. بعلاوه، باید در وب سایت شرکت شما باشد. و به تمام ایمیل های شرکت پیوست شود. لوگوی شما باید در تمام تابلوهای بیرونی فروشگاه و همچنین در داخل فروشگاه شما قابل مشاهده باشد.

قیمت طراحی لوگو

همانطور که میدانید هر ارزانی بی دلیل نیست و هر گرانی نیز مبنی بر حرفه ای بودن نمی باشد. ساخت لوگو یکی از اساسی ترین پایه های هر کسب و کاری است چرا که نشان دهنده اعتبار و هویت برند شما است. برای طراحی و ساخت لوگو، افراد زیادی دخیل هستند؛ به همین دلیل طراحی لوگو یک کار تیمی است که برای مجری پروژه هزینه بردار است.

اهمیت طراحی لوگو ها

لوگو بخش مهمی از پیام، بازاریابی و تصویر یک شرکت است. زیرا بلافاصله ماموریت و ارزش های شرکت را به بیننده منتقل می کند. هنگامی که به راحتی تشخیص داده می شود. و به طور مداوم در تمام تبلیغات و ارتباطات شرکت استفاده می شود. شرکت را همیشه در ذهن مصرف کننده نگه می دارد. در واقع، لوگو به معنای تفاوت بین یادآوری و فراموشی از طرف مشتریان برند شما ست.

لوگو های معروف دنیا

چشم گاو نر Target، سیب گاز گرفته مکینتاش، swoosh نایک، اسکریپت کلاسیک کوکاکولا، و پنجره مواج چهار رنگ مایکروسافت، همگی نمونه هایی از برندهایی هستند. که تاثیر زیادی بر جامعه آمریکا داشته اند. لوگوها به خودی خود باعث موفقیت این شرکت ها نشدند، اما تصویر لوگوی شرکت بلافاصله تمام پیام و شخصیت خود برند را به مصرف کنندگان یادآوری می کند.

انواع سبک طراحی لوگو

در سبک های طراحی لوگو انواع مختلفی وجود دارد. طراح لوگو با توجه به نوع کسب و کار و سایر شرایط آن، به انتخاب یکی از آن ها دست می زند. در ادامه به چند نوع از سبک های طراحی لوگو می پردازیم.

 لوگو مونوگرام

این نوع لوگو بر پایه تایپوگرافی است و از حرف اول یا چند حرف اول نام تجاری ساخته می شود و در واقع علامت تجاری شرکت به حساب می آید. از جمله لوگو های مونوگرام معروف می توان به NASA و hp اشاره کرد.

لوگو تایپوگرافی

در این لوگو که شباهت زیادی به مونوگرام دارد، سعی می شود نام تجاری شرکت به صورت کامل آورده شود. لوگو های Google و CocaCola از معروف ترین های این لوگو به حساب می آیند.

 لوگو تصویری

در این سبک طراحی لوگو از علامت های تصویری، سمبل، آیکون و … استفاده می شود. تصاویر باید مرتبط با کسب و کار باشند تا ماندگاری زیادی در ذهن مخاطب داشته باشند. اپل، بنز، داو و … از جمله این لوگو هستند.

لوگو مسکات

این لوگو دارای یک شخصیت انسانی یا حیوانی و … است و نشان دهنده نوع کسب و کار می باشد. این نوع لوگو سرگرم کننده است و در ذهن مخاطب می ماند. از جمله این لوگو ها می توان به چی توز، kfc، چاکلز و … اشاره کرد.

لوگو ترکیبی

این لوگو ترکیبی از تصویر و نوشته است. از جمله معروف ترین آن می توان به لوگو LACOSTE اشاره کرد که خلاقیت و زیبایی را می توان در آن مشاهده کرد.

تاثیر طراحی لوگو در برندسازی

نام تجاری اغلب با طراحی لوگو برای یک محصول یا شرکت همراه است. اما برندسازی فراتر از یک لوگو است. این پیامی است که شرکت شما برای مشتریان احتمالی ارسال می کند. برای تعیین استراتژی برند، جمعیت شناسی را در نظر بگیرید. که محصول شما برای آن مناسب تر است.

لوگو و پیام شرکت بایستی در خدمت جمعیت شناسی مورد هدف شما باشد. در واقع، خلق یک شعار در بازاریابی، ساده ترین راه برای خلق یک پیام در برندینگ است. طرح رنگی نیز راه دیگری برای شناسایی برند شما از دیگران است، مانند استفاده مک دونالد از قرمز و زرد یا زرد و سبز شرکت BP.

البته لوگو بخش مهمی از برندسازی است. هنگامی که لوگوی منحصر به فرد خود را مشخص کردید، باید در تمامی تعاملات شرکت شما، من جمله وب سایت، رسانه های اجتماعی و بسته بندی گنجانده شود. همچنین، لوگو بایستی ثابت کند که آیا شما یک برند لوکس، یا یک برند ارزشمند و آگاه به مسائل محیط زیستی یا ترکیبی از این موارد هستید.

بهترین شرکت طراحی لوگو در تهران

ساخت لوگو یکی از مهمترین اقدامات برای برند سازی به حساب می آید؛ به همین دلیل پیدا کردن یک شرکت خوب برای طراحی لوگو حرفه ای می تواند کار دشواری باشد. برای استفاده از خدمات طراحی لوگو حرفه ای توسط یک شرکت، بهتر است به نمونه کارهای آن توجه کنید؛ همچنین بهترین شرکت طراحی لوگو دارای خصوصیاتی می باشد که می تواند به شما در انتخاب آن کمک کند.

طراحی لوگو ارزان

هر یک از شرکت های طراحی لوگو تعرفه های متفاوتی را برای خدمات سفارش لوگو به مشتریان خود ارائه می دهند. و بدون شک اگر برای طراحی لوگو خود از افراد حرفه ای و کارکشته کمک بگیرید. تا نتیجه مطلوبی را دریافت کنید، باید انتظار هزینه بالاتر را نیز داشته باشید.

شرکت هایی که برای طراحی لوگو، قیمت های پایین تر از عرف را به شما پیشنهاد می‌دهند. معمولا از قالب های آماده استفاده می کنند. به همین دلیل طراحی لوگو ارزان به معنی با کیفیت بودن لوگو طراحی شده نیست و گران بودن بیش از اندازه لوگو نیز نشان دهنده کیفیت بالای آن نیست. آنچه که برای استفاده از خدمات شرکت های طراحی لوگو مهم است، تجربه و نمونه کارهای شرکت مورد نظر می باشد.

 

سفارش و مشاوره ۲۴ ساعته

همین حالا با مشاوران آرماناوب