آرماناوب
icon
icon
icon

طراحی سایت خبری اختصاصی تهران【تعرفه و قیمت】در 1403!

دسترسی سریع به مطالب طراحی سایت خبری

افراد عاشق شنیدن خبر های تازه هستند . اما از آن جایی که بسیاری از مردم این روزها به دنیای اینترنت رو آورده اند، بسیاری از اخبار را از طریق وب سایت خبری دنبال می کنند. به همین علت طراحی وبسایت خبری از تقاضای بالایی در تهران و دیگر شهرستان ها برخوردار شده است .
 
امکانات پایه سایت خبری
 

امکانات پایه سایت خبری

 • پشتیبانی و نگهداری سایت رایگان
 • ساختار رسپانسیو تمام صفحات سایت
 • اسلایدر تصاویر در صفحه اصلی
 • ویرایشگر متنی قدرتمند در پنل مدیریت
 • امکان اضافه کردن بی نهایت خبر در سایت
 • امکان دسته بندی اخبار و مقالات در سایت
 • امکان افزودن لینک شبکه های اجتماعی در سایت
 • امکان درج نقشه گوگل و مشخص نمودن نقطه مورد نظر شما
 • امکان قراردادن فرم تماس جهت ارتباط کاربران با مدیریت سایت
 • مدیریت اسلایدشو و بنرهای سایت

امکانات تخصصی طراحی سایت خبری

 • انتخاب طرح سایت با توجه به سلیقه مشتری
 • تعریف بی نهایت دسته بندی اخبار
 • جستجوی سریع و پیشرفته در تمامی موضوعات خبری
 • درج بنرهای تبلیغاتی در سایت برای کسب درآمد
 • تعیین سطح دسترسی متفاوت برای هر شخص
 • امکان نمایش اخبار جدید در هر گروه خبری
 • امکان دریافت خبر ارسالی از کاربران
 • امکان مشخص کردن اولویت نمایش و مرتب سازی اخبار
 • امکان به اشتراک گذاشتن هر یک از اخبار در شبکه های اجتماعی
 • امکان تعریف گروه های خبری مانند: فرهنگی ،سیاسی و …
 • امکان نمایش خبرهای مرتبط باخبر
 
امکانات تخصصی طراحی سایت خبری
 
 
قیمت طراحی سایت خبری
 

قیمت طراحی سایت خبری

قیمت طراحی سایت خبری با توجه به نیاز مشتری و امکانات سایت متغیر می باشد.شروع قیمت طراحی سایت خبری از 8 میلیون تومان می باشد. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت خبری که می‌خواهید برایتان طراحی شود از طریق چت واتس اپ یا تماس با کارشناسان شرکت طراحی سایت آرمانا وب مشاوره رایگان داشته باشید.

روزنامه ها دیجیتالی شده اند و رسانه های دیجیتال به بخشی ضروری از جامعه مدرن تبدیل شده اند. هر روز تعداد افرادی که مقالات الکترونیکی و وب سایت های خبری آنلاین را مطالعه می کنند به سرعت در حال افزایش است. در عصر انقلاب اخبار دیجیتال، شما به یک وب سایت قابل اعتماد نیاز دارید تا در بازار اخبار آنلاین پیشرو باشید.

اگر قصد دارید یک وب سایت خبری برای خودتان راه اندازی کنید. باید در مورد طراحی دقیق وب سایت خود به دقت فکر کنید. در اینجا برخی از بهترین ویژگی های طراحی سایت خبری آنلاین وجود دارد. که باید داشته باشید.

ظاهر و چیدمان طراحی سایت خبری

چیدمان و ساختار کلی محتوا در لیست ما حرف اول را می زند. وب سایت های خبری غنی از محتوا هستند.شبکه یا ستون ها مفیدترین انواع چیدمان محتوا هستند. این نه تنها موثرترین راه برای مدیریت محتوای آنلاین است.بلکه محبوب ترین طراحی سایت خبری نیز هست.

طرح‌بندی مبتنی بر شبکه به شما امکان می‌دهد. محتوا را به بلوک‌های جامع تقسیم کنید. بنابراین، ستون های جداگانه ظاهری منظم و چشمگیر می بخشد. این امر باعث می شود مطالب به راحتی خوانده شود. و خوانندگان می توانند موضوع مورد نظر خود را انتخاب کنند.

شما می توانید ستون هایی با اندازه های مختلف برای مطالب خود انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که هرچه ستون ها عریض تر باشند. خواندن متن آسان تر است. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی شکاف ستون ها را حفظ کنید. زیرا اگر ستون ها بیش از حد شلوغ باشند، زشت به نظر می رسد.

طراحی مبتنی بر شبکه در سایت خبری

وقتی صحبت از طراحی به میان می آید.چیدمان و ساختار کلی محتوا در لیست ما حرف اول را می زند. وب سایت های روزنامه ها و پورتال های خبری آنلاین وب سایت های غنی از محتوا هستند.  شبکه یا ستون ها مفیدترین انواع چیدمان محتوا هستند. این نه تنها موثرترین راه برای مدیریت محتوای آنلاین است، بلکه محبوب ترین طراحی نیز هست.

طرح‌بندی مبتنی بر شبکه به شما امکان می‌دهد. محتوا را به بلوک‌های جامع تقسیم کنید. بنابراین، ستون های جداگانه ظاهری منظم و چشمگیر می بخشد. این امر باعث می شود مطالب به راحتی خوانده شود و خوانندگان می توانند موضوع مورد نظر خود را انتخاب کنند. شما می توانید ستون هایی با اندازه های مختلف برای مطالب خود انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که هرچه ستون ها عریض تر باشند. خواندن متن آسان تر است. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی شکاف ستون ها را حفظ کنید زیرا اگر ستون ها بیش از حد شلوغ باشند، زشت به نظر می رسد.

به حداکثر رسیدن فضای سفید در طراحی سایت خبری

جدا از یک ساختار منظم، باید فضای خالی کافی را در وب سایت خود قرار دهید. فضا های سفید این تصور را ایجاد می کند. که وب سایت شما ساده و خواناتر است. فضای خالی زیاد خواننده را قادر می سازد تا توجه خود را بر روی نقاط مناسب متمرکز کند. پر کردن تمام فضای خالی با محتوای خود، وب سایت شما را کمتر جذاب می کند.

اهمیت تیتر خبری

اهمیت تیتر در مقالات خبری برای همه شناخته شده است. سر فصل ها به خوانندگان کمک می کنند. تا مقالاتی را برای علاقه خود متمایز کرده و انتخاب کنند. البته، تیترها باید به اندازه کافی جذاب و قانع کننده باشند تا در کانون توجه قرار گیرند.

علاوه بر این، از آنجایی که هر محتوا در قالب شبکه ای جدا شده است. عنوان هر ستون را عنوان می کند. چه بخش کوچکی در یک شبکه یا یک ستون تمام قد باشد، باید یک عنوان داشته باشد.

درست به عنوان سرفصل، هرگز نباید گزیده ای از هر مقاله را از دست بدهید. گزیده ها توضیحات کوتاهی از مقالات شما هستند. گزیده‌ها نگاهی کوتاه به نوشته‌های شما می‌کنند. و یک نمونه خوب برای افزایش علاقه خوانندگان کافی است. چه وبلاگ، مجله، مجله آنلاین یا وب سایت خبری داشته باشید. سرفصل ها و گزیده ها مهم ترین عوامل برای وب سایت شما هستند.

دسته بندی خبر ها

شما می توانید مقالات و اخبار را در مورد موضوعات مختلف و از چندین جایگاه پست کنید. این ممکن است اخبار جهان یا اطلاعاتی از سیاست، سرگرمی، سبک زندگی یا شاید آخرین اخبار در مورد کووید 19 باشد. بهترین راه برای سازماندهی ایجاد دسته بندی برای هر کدام است. بیشتر تم های خبری  دسته بندی های مختلفی را ارائه می دهند که در خود طرح بندی موجود است. شما به سادگی می توانید آن را بر اساس آن سفارشی کنید.

می‌توانید از دسته‌ های مختلف برای تقسیم محتوای خود استفاده کنید، و می‌توانید آنها را در نوار منوی پیمایش، نوار کناری یا هر جایی که می‌خواهید در وب‌سایت خود به نمایش بگذارید.

منوی ناوبری در طراحی سایت خبری

صحبت از منوی ناوبری، نحوه و موقعیت منوی ناوبری نیز نقش اساسی برای وب سایت خبری آنلاین شما دارد. یک وب سایت خبری باید یک منوی ناوبری ساده داشته باشد. باید در موقعیت مناسبی قرار گیرد که خوانندگان بتوانند به راحتی در وب سایت حرکت کنند.

ایده آل ترین و ایمن ترین موقعیت قرار دادن زیر هدر و بالای محتوا است. بازدیدکنندگان مجبور نخواهند بود بفهمند که منوی ناوبری کجاست و می توانند به سرعت در وب سایت شما حرکت کنند. همچنین می توانید از نوار کناری سمت چپ برای منوی پیمایش استفاده کنید. هر دوی این موقعیت ها برای بازدیدکنندگان مطلوب و چشم نواز هستند.

طرح رنگ بندی سایت خبری

خوانایی یکی دیگر از مهمترین ویژگی های یک وب سایت خبری است. اگر پورتال شما قابل خواندن باشد، بازدیدکنندگان آن را دوست خواهند داشت.

روزنامه های سنتی را در کاغذ سفید یا خاکستری با متن سیاه روی آن دیده ایم. اگر در اینترنت نگاهی بیندازید، متوجه خواهید شد که اکثر وب سایت های خبری آنلاین از متن های تیره روی پس زمینه سفید استفاده می کنند. به نظر شما چرا اینطور است؟ به این دلیل است که ترکیب رنگ برای چشم خواننده بسیار مناسب است. کنتراست رنگ خوانایی را تسهیل می کند و از این رو "طرح رنگ سیاه و سفید" محبوب ترین سبک برای وب سایت های روزنامه است. می‌توانید از رنگ‌های متفاوتی به غیر از سیاه، مانند آبی برای سرفصل‌ها و قرمز برای دکمه‌های فراخوان در سایت آنلاین خود استفاده کنید.

فضاهای تبلیغاتی سایت خبری

چگونه می خواهید از پورتال آنلاین خود کسب درآمد کنید یک عامل اساسی است. بنابراین چه ویژگی را می توانید در طراحی قرار دهید؟ خوب، شما می توانید تبلیغات را در نقاط مناسب طرح ادغام کنید. چندین روزنامه تلفن همراه تبلیغاتی را در طرح خود ادغام می کنند که به صاحبان وب سایت کمک می کند تا مقداری درآمد کسب کنند.

شما باید از فضای بیش از حد تبلیغات خودداری کنید و همچنین مراقب باشید که کاربران را از وب سایت خود دور نکنید. مکان مناسب برای بنرهای تبلیغاتی نوار کناری، چپ و راست، سرصفحه یا پاورقی است.

قیمت طراحی سایت خبری

قیمت و تعرفه راه اندازی سایت خبری بستگی به امکانات مختلفی است که شما نیاز دارید. هزینه طراحی سایت خبری در حدود یک سایت شرکتی بوده و امکانات آن شبیه به امکانات موجود در یک وبلاگ حرفه ای می باشد. برای استعلام قیمت راه اندازی سایت خبری با کارشناسان شرکت طراحی سایت آرماناوب تماس بگیرید.

امکان بارگذاری و انتشار پادکست خبری

این امکان جزو امکانات جذاب طراحی سایت خبری برای مخاطبان و کاربران می باشد .که از این طریق میتوانند اخبار مهم مورد علاقه شان را از طریق صدا یا همان voice گوش دهند و آنرا در پیام رسان ها برای دیگران ارسال نمایند.

امکان پخش ویدئو در سایت‌های خبری

انتشار ویدئو و یا کلیپ‌های کوتاه خبری میتواند باعث ایجاد ترافیک و جذب کاربران جدید به وبلاگ خبری شما باشد. خیلی از کاربران اینترنت در موتورهای جستجو مثل گوکل به جستجوی ویدئوی اخبار مهم و یا کلیپی با موضوع مورد علاقه‌شان هستند پس بهتر است این فرصت را از دست نداد و از شرکت طراحی سایت خود بخواهید تا امکان آپلود یا بارگزاری ویدئو را در پرتال خبری تان اضافه نمایند.

یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی

در دنیای امروز، وب‌سایت‌های خبری آنلاین حتی بدون ادغام رسانه‌های اجتماعی نمی‌توانند وجود داشته باشند. اگر می خواهید با مخاطبان گسترده تری به اشتراک بگذارید، پلتفرم هایی مانند فیس بوک، اینستاگرام و توییتر عالی هستند.

طرح‌بندی وب‌سایت شما باید رسانه‌های اجتماعی را به گونه‌ای ادغام کند که خوانندگان بتوانند به راحتی مقالات شما را به اشتراک بگذارند یا حتی نقل قول‌های قابل توییت را از محتوای شما به اشتراک بگذارند. همه چیز یک تبلیغ است و اخبار شما بیشتر در شبکه های اجتماعی پخش می شود.

سئو سایت خبری

برای اینکه درک کنیم اهمیت سئوی سایت خبری در چه سطحی است با ما همراه باشید. سئو و بهینه سازی سایت برای هر وب سایتی از اهمیت بالایی برخوردار است. منظور از سئو یعنی به مجموعه ای از فعالیت ها و تکنیک ها که طبق استانداردهایی که الگوریتم گوگل آن را تعیین می کند و منجر به کسب جایگاه در موتورهای جستجو مثل گوگل می شود. اگر میخواهید به طور مفصل با بحث سئو بعنوان یک فعالیت پولساز بیشتر آشنا شوید مقاله سئو چیست را بخوانید.

سایت‌های خبری معمولا بیشترین حجم از بازدید و ترافیک سایتشان از سمت موتورهای جستجو مخصوصا گوگل می باشد. طراحی سایت خبری باید بر مبنای استانداردهای سئو باشد و به اصطلاح سئو بیس باشد تا از لحاظ فنی حداقل های یک پورتال خبری را در کسب رتبه گوگل داشته باشد.

 بخش نظرات کاربران در طراحی سایت خبری

امروزه، هر سایت آنلاین، خواه یک وبلاگ یا پورتال خبری باشد، درگیر شدن با خوانندگان نظرات خوانندگان اجزای مهمی هستند. اکثر خوانندگان انتظار دارند نظرات، پسندها و ناپسندهای خود را در مورد اتفاقات و اخبار جاری به اشتراک بگذارند. پس چرا یک پلتفرم ارائه نمی دهیم؟ این نه تنها وب سایت شما را سرزنده می کند، بلکه به خوانندگان شما کمک می کند تا صدای خود را بالا ببرند.

 طراحی واکنشگرا سایت خبری

امروزه خوانندگان اطلاعات را از دستگاه های الکترونیکی مختلف مانند لپ تاپ، تبلت و تلفن همراه دریافت می کنند. طراحی واکنشگرا به بینندگان کمک می کند تا به محتوا در همه دستگاه ها دسترسی داشته باشند.

یک وب‌سایت واکنش‌گرا در همه دستگاه‌ها صرف نظر از اندازه صفحه نمایش، پیکسلی عالی به نظر می‌رسد. طراحی ریسپانسیو چیزی است که عمدتاً به موضوع وردپرسی که انتخاب می کنید بستگی دارد. چندین تم وردپرس مبتنی بر بلوک در بازار وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

سفارش و مشاوره ۲۴ ساعته

همین حالا با مشاوران آرماناوب